Nowy serwis online „LexisNexis KRS” dla małego biznesu

Firma LexisNexis Polska wprowadziła na rynek nowy serwis online „LexisNexis KRS”, rozszerzając swoją ofertę z obszaru zarządzania ryzykiem. Najnowsze rozwiązanie oferuje szybki dostęp do aktualnych i wiarygodnych danych z KRS. Serwis przeznaczony jest dla kadry kierowniczej z grupy małych i średnich przedsiębiorstw.

LexisNexis KRS jako narzędzie on-line gwarantuje stały dostęp do bieżących i potwierdzonych informacji o ponad 290 tys firm w KRS wraz z danymi osób i identyfikacją wzajemnych powiązań biznesowych między nimi. Źródłem informacji w serwisie są publikowane w oficjalnych publikatorach dane z KRS oraz sprawozdania finansowe.

„Chcemy, aby nasz bogaty kontent informacji gospodarczych oraz nowatorskie rozwiązania serwisów online mogły służyć także małym przedsiębiorcom, chcemy  ułatwić im weryfikowanie swoich kontrahentów i poszukiwanie nowych klientów, aby ich małe firmy osiągały lepsze wyniki i stabilność na rynku” – podkreśla Joanna Hirsz-Kropińska, Dyrektor Marketingu i Rozwoju Biznesu w LexisNexis Polska. Najnowsze rozwiązanie oferuje dostęp do aktualnych i najbardziej wiarygodnych danych z KRS. „Zawartość i funkcjonalności LexisNexis KRS pozwalają na osiąganie wymiernych korzyści w codziennym prowadzeniu małego biznesu” – dodaje Hirsz-Kropińska.

LexisNexis KRS stanowi obszerną bazę danych pozwalającą na systematyczne poszukiwanie potencjalnych klientów i kontrahentów z wybranych branż lub miejscowości, oraz ustalanie danych decydentów  w firmach. Z drugiej strony jest to narzędzie służące do minimalizacji ryzyka biznesie. Serwis poinformuje o tym, czy przyszły dostawca lub podwykonawca nie jest w stanie upadłości lub likwidacji, pozwala monitorować kondycję finansową konkurentów, ustalić przekształcenia własnościowe oraz prezentuje pełną historię podmiotów w KRS. Wszystko to zaprezentowane w sposób niezwykle intuicyjny i przyjazny dla użytkownika według najwyższych standardów użyteczności dla serwisów on-line.

Oprócz potwierdzonych danych z KRS narzędzie oferuje również: dostęp do bazy kontaktowej instytucji i urzędów, wyszukiwarkę rejestru REGON oraz Przeglądarkę Ksiąg Wieczystych.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry