Nurkowanie za czytanie. Już 1450 osób wygrało…

Opublikowano: 30 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Każdy z nas czyta w internecie, interesuje się określonymi dziedzinami, marzy o odpoczynku, niebieskiej lagunie czy nowych przygodach. A może tak korzystać z internetu i przy okazji wygrać Nurkowanie w Afryce i kilkaset cennych nagród…?

Czy gdybyśmy mieli w jednym miejscu tysiące źródeł informacji z najlepszych serwisów internetowych, w których za czytanie można wygrywać nagrody, to bylibyśmy bardziej zadowoleni?

Pierwszy w Polsce portal osobisty www.cafenews.pl razem z serwisem e-biznes.pl ruszają od 1 lipca z trzecią edycją programu pt. „Zanurkuj w Afryce. Już 1450 osób wygrało…”. Każdy uczestnik akcji, który wykaże się odpowiednią aktywnością w internecie ma szansę dodatkowo zdobywać ciekawe nagrody. Wystarczy czytać i odpowiadać na pytania wiedzowe.

Do tej pory prawie 10 000 użytkowników wzięło udział w akcji i ponad 1450 osób wygrało. Wystarczy zalogować się do programu na stronie www.konkurs.cafenews.pl i czytać treści poprzez portal www.cafenews.pl.

Dawid ZarazińskiNurkowanie za czytanie. Już 1450 osób wygrało…

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.