Oblicz ratę leasingu nowego SEAT-a i CUPRY

Planujesz wziąć leasing dla firm, ale nie jesteś pewien, którą opcję wybrać? Postaramy się rozjaśnić tę kwestię, skupiając się na dwóch popularnych opcjach: leasingu JAK ABONAMENT i leasingu KLASYCZNYM, oferującym nowe modele SEAT-a i CUPRA. Poznaj różnice między nimi i zdecyduj, która opcja lepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Oblicz ratę leasingu nowego SEAT-a i CUPRY 1

W leasingu JAK ABONAMENT spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości samochodu w czasie trwania umowy, co przekłada się na znacznie niższe raty niż w przypadku leasingu KLASYCZNEGO. Dzięki temu masz możliwość jeżdżenia nowym SEAT-em lub CUPRĄ przy mniejszym obciążeniu budżetu firmy.

Możesz zawrzeć umowę na 3 lub 4 lata. Pod koniec okresy leasingu masz możliwość wykupu auta lub jego zwrotu do dealera. Zwracając pojazd do dealera możesz do razu wybrać kolejny model SEAT-a bądź CUPRY w kolejnym finansowaniu. To dobry sposób na zamianę aut co 3 lata, dzięki  której użytkujesz nowoczesne i najnowsze modele samochodów.

Co więcej, możesz dostosować wysokość raty, ustalając okres spłaty, roczny limit kilometrów i opłatę wstępną od 0 do 30%. Dodatkowo, w ratę miesięczną możesz wliczyć koszty dodatkowe, takie jak ubezpieczenie od straty finansowej czy wiele więcej.

Leasing KLASYCZNY

W przypadku leasingu KLASYCZNEGO spłacasz całą wartość samochodu, co przekłada się na wyższe raty w porównaniu do leasingu JAK ABONAMENT. Jednakże, po zakończeniu umowy wykupujesz auto i samochód staje się własnością Twojej firmy, co może być korzystne dla długoterminowych planów.

Możesz wybrać okres leasingowania nawet do 5 lat, dostosowując wysokość miesięcznych rat do aktualnych potrzeb i możliwości finansowych firmy. Zaletą produktu KLASYCZNEGO są niskie koszty całkowite finansowania oraz brak limitu kilometrów.

Kalkulator leasingu – sprawdź ratę samodzielnie

Oblicz leasing w kalkulatorze finansowym. Wybierz model samochodu, który Cię interesuje i dowolnie modyfikuj ustawienia leasingu według potrzeb.

Ostatecznie, wybór między leasingiem JAK ABONAMENT a leasingiem KLASYCZNYM zależy od Twoich preferencji finansowych i długoterminowych planów dotyczących floty firmowej. Oblicz leasing w kalkulatorze i dopasuj go do swoich potrzeb. Dlatego warto dokładnie przeanalizować obie opcje i wybrać tę, która najlepiej odpowiada potrzebom Twojej firmy. Leasing dla firm możesz skonsultować z doradcami Volkswagen Financial Services, numerem 1 w finansowaniu*.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top