Obniżanie cen w nowym serwisie – geloo.pl

Uruchomiony w ostatnich dniach serwis geloo.pl to pierwsza w Polsce platforma smart shopping. Serwis adresowany jest do internautów, którzy lubią łączyć ideę rozsądnych zakupów, przyjemność oraz dobrą zabawę.

Serwis geloo.pl oferuje zakupy w 12 kategoriach produktowych: od FOTO/VIDEO zaczynając, poprzez sprzęt RTV i AGD, na zabawkach dziecięcych kończąc. Wszystkie produkty, dostępne w serwisie są nowe, fabrycznie zapakowane oraz posiadają gwarancję producenta. W przeciwieństwie do wielu sklepów internetowych, w geloo.pl nie ma możliwości, że wystawiony do sprzedaży produkt jest niedostępny.

Gwarantujemy szybką dostawę do klienta i bardzo korzystne ceny. Nie jesteśmy jednak serwisem aukcyjnym. Wybór produktu odbywa się w atmosferze rozsądku i poszukiwania wyjątkowej okazji, o którą łatwo na geloo.pl. Produkt w geloo.pl nie jest wystawiany na określony czas. Znika z katalogu dopiero w momencie, gdy ktoś go kupi. – mówi Sylwia Cyra, Dyrektor ds. marketingu, geloo.pl.

Pierwszym krokiem do dokonania zakupu jest zalogowanie się na portalu i zdobycie klików umożliwiających sprawdzanie cen atrakcyjnych produktów. Podjęcie decyzji o wyborze produktu odbywa się właśnie na podstawie sprawdzenia jego ceny. Po każdorazowym kliknięciu w wybrany produkt, jego cena ulega obniżeniu o 1,01 zł. Im większe zainteresowanie produktem, tym niższa jego cena. W efekcie, posiadacze klików mają możliwość kupienia w serwisie produktu w cenie obniżonej nawet o kilkadziesiąt procent. Potwierdzają to zakończone już transakcje.

Serwis geloo.pl, zarządzany przez Grupę IT Sp. z o.o., współpracuje tylko z wybranymi, sprawdzonymi Partnerami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Należą do nich m.in.: Komputronik.pl,  Brodasystem.pl, perfumeria internetowa Jasminium.pl, czy sklep z zabawkami dla dzieci świat-zabawek.pl. Wybór godnych zaufania Partnerów, daje użytkownikom serwisu geloo.pl poczucie bezpieczeństwa dokonywanych transakcji i profesjonalną opiekę gwarancyjną.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry