Obniżanie cen w nowym serwisie – geloo.pl

Uruchomiony w ostatnich dniach serwis geloo.pl to pierwsza w Polsce platforma smart shopping. Serwis adresowany jest do internautów, którzy lubią łączyć ideę rozsądnych zakupów, przyjemność oraz dobrą zabawę.

Serwis geloo.pl oferuje zakupy w 12 kategoriach produktowych: od FOTO/VIDEO zaczynając, poprzez sprzęt RTV i AGD, na zabawkach dziecięcych kończąc. Wszystkie produkty, dostępne w serwisie są nowe, fabrycznie zapakowane oraz posiadają gwarancję producenta. W przeciwieństwie do wielu sklepów internetowych, w geloo.pl nie ma możliwości, że wystawiony do sprzedaży produkt jest niedostępny.

Gwarantujemy szybką dostawę do klienta i bardzo korzystne ceny. Nie jesteśmy jednak serwisem aukcyjnym. Wybór produktu odbywa się w atmosferze rozsądku i poszukiwania wyjątkowej okazji, o którą łatwo na geloo.pl. Produkt w geloo.pl nie jest wystawiany na określony czas. Znika z katalogu dopiero w momencie, gdy ktoś go kupi. – mówi Sylwia Cyra, Dyrektor ds. marketingu, geloo.pl.

Pierwszym krokiem do dokonania zakupu jest zalogowanie się na portalu i zdobycie klików umożliwiających sprawdzanie cen atrakcyjnych produktów. Podjęcie decyzji o wyborze produktu odbywa się właśnie na podstawie sprawdzenia jego ceny. Po każdorazowym kliknięciu w wybrany produkt, jego cena ulega obniżeniu o 1,01 zł. Im większe zainteresowanie produktem, tym niższa jego cena. W efekcie, posiadacze klików mają możliwość kupienia w serwisie produktu w cenie obniżonej nawet o kilkadziesiąt procent. Potwierdzają to zakończone już transakcje.

Serwis geloo.pl, zarządzany przez Grupę IT Sp. z o.o., współpracuje tylko z wybranymi, sprawdzonymi Partnerami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Należą do nich m.in.: Komputronik.pl,  Brodasystem.pl, perfumeria internetowa Jasminium.pl, czy sklep z zabawkami dla dzieci świat-zabawek.pl. Wybór godnych zaufania Partnerów, daje użytkownikom serwisu geloo.pl poczucie bezpieczeństwa dokonywanych transakcji i profesjonalną opiekę gwarancyjną.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry