Od balonów po druk – Grupa LuxPol zapewnia kompleksowe i profesjonalne usługi reklamowe

Aby dobrze zareklamować swój produkt lub nadać odpowiednią oprawę jakiemuś wydarzeniu, potrzebne są usługi profesjonalistów. Takich jak Grupa LuxPol, która zapewnia kompleksową obsługę reklamową firm i podmiotów publicznych. Jest między innymi wiodącym producentem i dostawcą różnych rodzajów reklamy pneumatycznej, stałociśnieniowej, balonów lateksowych, flag i druku wieloformatowego, w tym również druku na szkle.

Od balonów po druk - Grupa LuxPol zapewnia kompleksowe i profesjonalne usługi reklamowe 1

Pełna gama kolorów

Grupa LuxPol działa od 25 lat, dlatego posiada obecnie własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jest w stanie sprostać każdemu, nawet najbardziej nietypowemu zamówieniu klientów.
Jednym z nośników reklamowych produkowanych i dostarczanych przez Grupę LuxPol są balony lateksowe z nadrukami – grupaluxpol.pl/balony-lateksowe-sitodruk. Doskonale sprawdzają się one jako oprawa każdej imprezy: jubileuszowej sportowej, konferencji, targów, spotkań branżowych i wielu, wielu innych.
Balony lateksowe produkowane przez tę firmę mają kilka rozmiarów: od 10 do 90 centymetrów średnicy. Może ona też wyprodukować i dostarczyć balony lateksowe w kształcie serca. Oferowane przez nią balony lateksowe mogą mieć nadruk wykonany sitodrukiem do 8 kolorów, czyli jest to najszersza paleta barw dostępna obecnie na rynku. Posiada również urządzenia do nadruków w formacie CMYK, który gwarantuje pełną gamę kolorów.
Jeżeli ktoś chce wykorzystać balony lateksowe do uświetnienia urodzin,, imienin lub rocznicy ślubu, może skorzystać gotowych propozycji, ponieważ Grupa LuxPol posiada własną bogatą bazę standardowych zdobień okolicznościowych.

Klient nie musi się o nic martwić

Z Grupą LuxPol warto współpracować również z tego powodu, że zapewnia kompleksowe usługi. Przy każdym zleceniu, nie tylko dotyczącym balonów lateksowych, zaczyna pracę od zbadania potrzeb klienta, potem przygotowuje graficzny projekt nadruku, wykonuje zamówienie, dostarcza wszystko na miejsce przeznaczenia i na koniec jej pracownicy montują zamówione nośniki reklamowe. Zleceniodawca nie musi się więc o nic martwić. A jeżeli chodzi o balony lateksowe, to GrupaLuxPol dysponuje również wszystkimi dodatkowymi akcesoriami do nich, na przykład: patyczkami i zatyczkami lub stojakami.

Specjalny dział badań i testów

Firma LuxPol zawsze dąży nie tylko do zapewnienia najwyższej jakości produktów, ale też jest skłonna wychodzić poza utarte schematy, ponieważ często to jakieś innowacyjne rozwiązania mogą być receptą na sukces jakiegoś produktu lub wydarzenia. Dlatego jej pracownicy tej firmy robią wszystko, aby jej klienci byli zawsze krok przed konkurencją. Do realizacji nietypowych i nowatorskich zamówień wyodrębniony został więc w firmie specjalny dział badań i testów.
Wszystkie produkty Grupy LuxPol spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i normy unijne. Firma troszczy się również o środowisko naturalne, ponieważ pracuje w systemie zarządzania środowiskowego ISO 14001
Produkty Grupy LuxPol od wielu lat wybierają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na świecie, ale także wielu klientów indywidualnych.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry