Odzyskaj.info – nowa odsłona serwisu ubezpieczeniowo-prawnego

Na początku listopada b.r. miała swoją premierę nowa wersja serwisu dla internautów interesujących się tematyką ubezpieczeniową oraz osób poszkodowanych w wypadkach – www.odzyskaj.info. Serwis został rozbudowany o część poradnikową oraz słownik terminów ubezpieczeniowych.

Wkrótce w serwisie pojawią się nowe funkcje (m.in powstanie grupa ekspertów), niedostępne obecnie w żadnym z dostępnych portali prawno-ubezpieczeniowych.

– Ze względu na coraz większą liczbę osób odwiedzających nasz serwis zdecydowaliśmy się na jego całkowitą przebudowę. W nowej odsłonie wyeksponowane zostały działy cieszące się największym zainteresowaniem naszych użytkowników. Do tej pory oddaliśmy naszym użytkownikom „Słownik terminów ubezpieczeniowych” oraz „Poradnik”. Na początku grudnia zamierzamy udostępnić do testów nowe narzędzie. Jego główną funkcją będzie przedstawienie użytkownikom informacji, która pomoże im w świadomy sposób dokonać wyboru ubezpieczenia komunikacyjnego lub majątkowego – mówi jeden z autorów serwisu.

Tworząc serwis Odzyskaj.info, firma Keos Media (właściciel serwisów prawnych LexAgit.pl oraz Claims-Forum.co.uk) zamierza przedstawiać problemy z jakimi mają do czynienia osoby poszkodowane w wypadkach, usiłujące często bezskutecznie dochodzić swoich praw przed firmami ubezpieczeniowymi.

– Co miesiąc nasz serwis odwiedza przeszło 100 tys. unikalnych użytkowników borykających się z problemem likwidacji szkody po wypadku. Zastanawia tak duża liczba problemów w sytuacji gdy każda z ubezpieczalni dumnie chwali swój system likwidacji szkody. Postanowiliśmy ożywić rynek ubezpieczeniowy i położyć akcent właśnie na likwidacyjny aspekt działalności ubezpieczycieli. Zamierzamy trafić do użytkowników z tą informacją i wywrócić rankingi ubezpieczeniowe do góry nogami. – komentuje współtwórca serwisu.

Portal Odzyskaj.info powstał w 2006 roku. Serwis zawiera takie działy tematyczne jak Odszkodowania powypadkowe, Ubezpieczenia, Odszkodowania w UK, Rehabilitacja.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top