Oferty franczyzy – dlaczego warto podjąć współpracę z siecią sklepów Żabka?

Sieć sklepów Żabka zachęca do współpracy nowych, przyszłych franczyzobiorców, którzy chcą otworzyć swój własny sklep pod znanym szyldem i poprawić swoją sytuację finansową. Jak wygląda franczyza w praktyce – czy to dobry pomysł na biznes? Franczyza to szansa na spore zarobki?

Oferty franczyzy – dlaczego warto podjąć współpracę z siecią sklepów Żabka? 1

Oferty franczyzy – remedium na niepewną sytuację rynkową

Ponad dwuletni okres pandemii poskutkował ogromnymi zmianami na rynku – zarówno dla pracowników, jak i przedsiębiorców. Od tego czasu wiele osób szuka nowych źródeł stabilnego zarobku.

Nie każdy jednak ma odpowiedni pomysł na biznes. Franczyza to dość atrakcyjne wyjście – możemy w pełni skupić się na zarządzaniu sklepem, salonem fryzjerskim czy punktem usługowym i realizować nasze ambicje. Jednocześnie nie musimy obawiać się, że nagle nasz biznes zbankrutuje i stracimy wszystkie zainwestowane pieniądze. Jak wygląda taka współpraca?

Współpraca w sieci Żabka – oferty franczyzy są zachęcające

Jako przykład oferty franczyzy może posłużyć oferta sieci Żabka – każdy z nas z pewnością codziennie mija sklepy z zielonym szyldem. Nieustannie pojawiają się nowe placówki, a popularność takiego rozwiązania jest związana z atrakcyjnymi warunkami i stabilnym rozwojem, także finansowym. ią zarobków.

W tym roku szczególnie warto zwrócić uwagę na taki sposób prowadzenia przedsiębiorstwa. Nowych franczyzobiorców może zachęcić oferta gwarantująca przejrzyste warunki rozliczenia, z niskim progiem wejścia i szerokim wsparciem przez cały okres współpracy. Największe sieci franczyzowe skupiają się na współpracy i obopólnych korzyściach na każdym etapie współpracy szczeblu. Co należy zrobić, aby przystąpić do franczyza Żabka?

W kwestii sieci Żabka podstawowe wymagania brzmią następująco:

  • Konieczność spełniania wytycznych jakościowych sieci. Pomyślne przejście procesu rekrutacji i szkoleń.
  • 5 000 złotych wpłaty własnej – skorzystanie z gotowej infrastruktury i wsparcia sieci znacznie ogranicza początkowe wydatki. Kwota ta wydatkowana jest na zakup kasy fiskalnej czy koncesji. W przypadku założenia sklepu samodzielnie wkład na start wynosi nawet kilkadziesiąt razy więcej.
  • Lokal musi być otwarty 7 dni w tygodniu

Czy współpraca z Żabką to dobry pomysł na biznes? Franczyza to nieoceniona pomoc na start

Taki model prowadzenia biznesu ma wiele zalet, które mogą zachęcić nowych przedsiębiorców. Czego możemy spodziewać się przy skorzystaniu z oferty franczyzy Żabki?

  • 20 000 złotych netto w skali miesiąca lub więcej – tyle osiągnęło ponad 76 proc. franczyzobiorców pomiędzy styczniem a marcem 2022 r. –Warto także podkreślić, że można , by zwiększyć przychody– dzięki m.in. wysokiej jakości obsługi klienta i sklepu. Stuprocentowo wyposażony sklep – meble, półki, lodówki, a także ekspresy do kawy i systemy komputerowe. Taki komplet znacznie ułatwi rozpoczęcie działalności i dostarczenie klientom wszystkiego, czego potrzebują.
  • Bogatego pakietu szkoleń początkowych.
  • Rozpoznawalność – szyld Żabka jest znany aż 93% osób w naszym kraju. To bardzo solidny argument – oferty franczyzy zwykle dotyczą sieci, które cieszą się sporym zainteresowaniem klientów, ale rzadko jest to aż tak duży odsetek konsumentów.

Takie oferty franczyzy to świetna szansa na rozpoczęcie działalności, a jednocześnie nadzieja na rozwój branży handlowej w 2022 roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry