Oficjalny teaser filmu „Blogersi” już dostępny

Dzisiaj pojawił się w Internecie oficjalny teaser video zapowiadający powstanie nowego filmu dokumentalnego o polskich blogerach – „Blogersi”.

W teaserze wypowiadają się kolejno: Artur Kurasiński, Kominek, Jacek Żakowski, Maciej Budzich, Paweł Wimmer, Przemek Pająk. W pełnej wersji filmu występuje większa liczba blogerów, a także blogerki.

– Efektem licznych spotkań będzie film o polskiej blogosferze, pokazujący po raz pierwszy w ten sposób w Polsce blogerów i próbujący odpowiedzieć na pytanie, czy blogerzy to dzisiaj „V władza” w Polsce? – mówi Jarek Rybus, pomysłodawca i producent filmu. – Szukamy odpowiedzi na pytania, czy spotkania blogerów z najwyższymi władzami w Polsce oznaczają, że rośnie nam nowa siła opiniotwórcza, tym razem w cyberprzestrzeni? Na ile jest to moda, a na ile rzeczywista siła przekazu, która powinna być doceniana nie tylko przez marketerów, ale i polityków? Kto bloguje i czy blog to na pewno dzisiaj tylko pamiętnik internetowy? Chcemy sprowokować do dyskusji nt. zmian, jakie zachodzą w mediach.

Oficjalny teaser filmu „Blogersi” już dostępny 1

Film ma trafić do emisji w tym roku.

www.blogersi.com.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry