Oficjalny teaser filmu „Blogersi” już dostępny

Opublikowano: 10 stycznia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Dzisiaj pojawił się w Internecie oficjalny teaser video zapowiadający powstanie nowego filmu dokumentalnego o polskich blogerach – „Blogersi”.

W teaserze wypowiadają się kolejno: Artur Kurasiński, Kominek, Jacek Żakowski, Maciej Budzich, Paweł Wimmer, Przemek Pająk. W pełnej wersji filmu występuje większa liczba blogerów, a także blogerki.

– Efektem licznych spotkań będzie film o polskiej blogosferze, pokazujący po raz pierwszy w ten sposób w Polsce blogerów i próbujący odpowiedzieć na pytanie, czy blogerzy to dzisiaj „V władza” w Polsce? – mówi Jarek Rybus, pomysłodawca i producent filmu. – Szukamy odpowiedzi na pytania, czy spotkania blogerów z najwyższymi władzami w Polsce oznaczają, że rośnie nam nowa siła opiniotwórcza, tym razem w cyberprzestrzeni? Na ile jest to moda, a na ile rzeczywista siła przekazu, która powinna być doceniana nie tylko przez marketerów, ale i polityków? Kto bloguje i czy blog to na pewno dzisiaj tylko pamiętnik internetowy? Chcemy sprowokować do dyskusji nt. zmian, jakie zachodzą w mediach.

Oficjalny teaser filmu „Blogersi” już dostępny  1

Film ma trafić do emisji w tym roku.

www.blogersi.com.pl

Hanna LaskowskaOficjalny teaser filmu „Blogersi” już dostępny

Podziel się!

O autorze

hania