Okazje.Firmy.net – inny sposób na zakupy grupowe

Wyszukiwarka firm Firmy.net  wprowadza dla zarejestrowanych użytkowników nową formę sprzedaży swoich usług i produktów. Dzięki specjalnemu serwisowi Okazje.Firmy.net, nawet najmniejsze podmioty będą mogły udostępniać klientom usługi oraz produkty w okazyjnych cenach.

Firmy.net wprowadzają do swojej oferty propozycję, która – jak zapewniają jej twórcy – ma być konkurencją dla takich serwisów jak Gruper czy Groupon. Dzięki Okazje.Firmy.net, przedsiębiorcy zarejestrowani w portalu będą mieli możliwość masowej sprzedaży swoich produktów czy usług w promocyjnych cenach. Aby propozycja portalu była jeszcze atrakcyjniejsza, Firmy.net postanowiły nie pobierać żadnych prowizji za przeprowadzane promocje.
Okazje.Firmy.net – inny sposób na zakupy grupowe 1

 

Portale oferujące zakupy grupowe i promocje dostępne w Internecie zapominają o małych przedsiębiorcach, którzy z powodu wysokiej prowizji nie mogli dotychczas skorzystać z takiej formy promocji – mówi Michał Kurczycki, przedstawiciel twórcy Firmy.net, szwajcarskiej firmy NNV AG. Należy mieć na uwadze również fakt, że część z oferowanych w bardzo dobrych cenach produktów i usług, dostępnych było tylko w dużych miastach. Tworząc projekt Okazje.Firmy.net chcieliśmy dać możliwość skorzystania z tak atrakcyjnej oferty małym przedsiębiorcom z niewielkich miast, którzy nie mają środków finansowych ani mocy wytwórczych, by promować swoje produkty czy usługi na bardzo szeroką skalę – kończy Michał Kurczycki.

Okazje.Firmy.net ma być serwisem, w którym będzie można znaleźć lokalne, codzienne usługi w dużo lepszych cenach. Nie zabraknie także ofert ogólnopolskich: wycieczek, ofert turystycznych czy zakupów online.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry