Okolice Warszawy w których warto kupić mieszkanie

Decyzja o kupnie mieszkania, to jedna z najważniejszych w naszych życiach. Każdy chciałby mieć swój przytulny, pięknie urządzony kąt, w którym będzie mógł oddawać się odpoczynkowi po całym, ciężkim tygodniu wypełniania obowiązków, miejsce, które będzie kojarzyło mu się ze spokojem i ciepłem zacisza domowego. Jedną z najistotniejszych kwestii podczas kupna mieszkania jest wybranie odpowiedniej lokalizacji. Jest to zależne przede wszystkim od Twoich indywidualnych preferencji. Tego, czy jesteś miłośnikiem miasta, który pragnie mieć jak najlepszy dostęp do wszelkich udogodnień, które życie w nim oferuje, czy może najzwyczajniej w świecie oczekujesz ciszy i spokoju, a jedyne na czym Ci zależy, to dobra komunikacja z miastem, aby w razie potrzeby nie mieć problemu z udaniem się do miasta w celach rozrywkowych, bądź chociażby zarobkowych. W okolicy stolicy jest wiele miejsc, które w takim przypadku będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Sprawdź, które z nich są najlepszym wyborem, gdy chcesz zakupić mieszkanie!

Okolice Warszawy w których warto kupić mieszkanie 1

Na pierwszym miejscu – Piaseczno!

Od około dwudziestu lat Piaseczno rozwija się w bardzo dynamicznym stopniu. Jest jednym z miejsc, które chętni do mieszkania na przedmieściach Warszawy wybierają najczęściej. Liczba mieszkańców zwiększa się tam z roku na rok, a mieszkań do wyboru nie brakuje. Deweloperzy chętnie rozwijają tam swoją działalność, ciesząc się dużym zainteresowaniem. Ceny mieszkań są naprawdę atrakcyjne, a każdy kto chce uciec od zgiełku miasta, znajdzie tu miejsce idealne dla siebie. Skomunikowanie ze stolicą jest naprawdę dobre, pomijając łatwy dojazd własnym pojazdem, można liczyć na naprawdę dobre połączenie, które zapewnia komunikacja miejska, pomijając same autobusy, które tutaj są dosyć problematyczne, gdyż często można napotkać się na korki, szczególnie w godzinach porannych, w mgnieniu oka można się tu dostać pociągiem!

Miejsce drugie – Marki

Marki to idealne miejsce dla osób, które jednocześnie chcą być w pobliżu miasta, ale pragną mieć dostęp do pięknych zielonych terenów, aby w wolnych chwilach móc czerpać korzyści z cudownych krajobrazów spacerując w gronie najbliższych, wybierając się na wycieczkę rowerową z najmłodszymi osobnikami rodziny, czy po prostu wyprowadzając swoje czworonożne maleństwa. Komunikacja jest lepsza, niż jest to w przypadku Piaseczna, gdyż wybudowana obwodnica, zapewnia naprawdę szybki dojazd do stolicy. Komunikacja miejska jest tam również dobrze rozwinięta. Infrastruktura również sprawnie tam działa, nie trzeba udawać się do Warszawy, aby móc korzystać z udogodnień pierwszej potrzeby, bądź nawet i punktów, które zapewniają rozrywkę! Znajdą się tu również szkoły dla najmłodszych, jak i dwa licea prywatne. Z roku na rok powstaje coraz to więcej osiedli, które przyciągają dużo zainteresowania.

A podium zamykają… – Ząbki

Ząbki graniczą z warszawskim Targówkiem, czyli jedną z największych dzielnic stolicy. Kiedyś było miejscem, w którym ludzie najchętniej zamieszkiwali, nic dziwnego, podobnie jak w przypadku poprzednich opcji, komunikacja jest naprawdę dobra, a ceny mieszkań Ząbki są rewelacyjne, znacznie odbiegają od tych w stolicy, dzięki czemu są dużo bardziej przystępne dla ludzi. Tak jak Marki, Ząbki są idealne dla miłośników natury, których nic tak nie cieszy, jak podziwianie wszelkich jej walorów. Poza szkołami znajdują się tu również przedszkola i żłobki, co zdecydowanie uatrakcyjnia to miejsce dla rodzin z dziećmi. Nie można także narzekać na brak rozrywki, w Ząbkach organizowane są liczne festiwale oraz jest tam wiele atrakcji, które z pewnością zachęcają do tego, aby w nich zamieszkać!

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry