Omnix.pl Ery skupia największych dostawców contentu

Opublikowano: 15 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Operator sieci komórkowej Era wprowadza na rynek nową usługę wzorowaną na japońskim i-mode Omnix.pl. Przeglądanie zawartości Omnix.pl będzie możliwe dzięki kolorowemu wyświetlaczowi (np. Motorola T720), szybkiej transmisji danych GPRS oraz łatwym w użyciu menu dostępu do Era Omnix

Jak podaje wortal telekomunikacyjny GSMOnline.pl Omnix.pl wystartuje 18 listopada z bardzo szeroką ofertą serwisów informacyjnych i rozrywkowych. Na współpracę z Erą zdecydowali się m.in.: Onet.pl, Interia.pl, TVN, TVN24, MTV Polska czy Puls Biznesu.

Korzystanie z usługi będzie kosztować 0,25 zł + 7% VAT za 10 kB. Ponadto użytkownik będzie mógł wybrać za jaki serwis będzie opłata (dzienny, tygodniowy, miesięczny). Użytkownik na bieżąco będzie informowany o wysokości opłaty (wartość pojawi się na wyświetlaczu).

http://www.era.pl
http://www.omnix.pl (start 18 listopada)

Sylwester KozakOmnix.pl Ery skupia największych dostawców contentu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.