Opineo.pl i Nokaut.pl – wspólnie dla bezpieczeństwa zakupów

Jeden z głównych graczy wśród porównywarek internetowych Nokaut.pl zwiększył komfort i bezpieczeństwo zakupów dla swoich użytkowników. Dzięki współpracy z największym niezależnym serwisem Opineo.pl już dziś użytkownicy porównywarki otrzymają kompendium informacji od innych klientów o poziomie obsługi w danym sklepie.

„ Integracja z porównywarką Nokaut.pl jest dopełnieniem misji Opineo o propagowaniu bezpiecznych zakupów przez internet. Duża popularność tej porównywarki uzupełniona o integrację z Opineo niewątpliwie uczyni z niej jeszcze groźniejszego gracza na rynku. Nam pozostaje się cieszyć, że na rozpoczęciu tej współpracy znów wygranymi są klienci, którzy będą mogli wybierać sklepy nie na podstawie samych cen, ale poziomu obsługi i opinii innych” zaznacza Paweł Kucharzak, właściciel Opineo.pl

Dzięki współpracy z Opineo.pl użytkownik Nokaut w przejrzysty sposób otrzymuje informacje o ilości opinii w niezależnym serwisie, punktacji przyznanej przez innych klientów, ilości pozytywnych i negatywnych opinii a także możliwość zapoznania się z tymi opiniami lub dodania własnej.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry