Orange Polska i IDEA Global szukają startupów

Opublikowano: 26 lipca 2017. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

M2M, Internet rzeczy (IoT), obsługa klienta i finanse to główne obszary zainteresowania Orange i IDEA Global. Wybrane startupy we współpracy z ekspertami i pod okiem mentorów stworzą wspólną ofertę z Orange Polska.

Akcelerator IDEA Global rozbudowuje sieć partnerów. W ostatnim czasie do tego grona dołączył Orange Polska, który ma już doświadczenie we współpracy ze startupami.

W ramach Orange Fab, który od 4 lat działa na polskim rynku, akcelerację przeszło 21 firm z Polski i rynku wschodniego. Udział w programie przyniósł wdrożenia, m.in. OORT, Tutlo, i Wandlee – mówi Joanna Bruździak-Maleszewska, kierownik Wydziału Inkubacji i Nowych Rozwiązań w Orange Polska.

Wspólnie z Orange poszukujemy startupów, które przeprowadzimy przez drugą turę akceleracji w ramach IDEA Global – wyjaśnia Daniel Dereniowski, doradca zarządu ds. startupów w spółce Ideo. M2M, Internet rzeczy (IoT), obsługa klienta i finanse to obszary, które w naturalny sposób wpisują się w potrzeby Orange. Startupy, które wybierzemy mogą liczyć na próbę stworzenia wspólnej oferty z Orange Polska. Nie muszę chyba wyjaśniać jak duże możliwości rozwoju z tego wynikają – dodaje.

Więcej informacji nt. akceleratora oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.ideaglobal.pl

Dawid ZarazińskiOrange Polska i IDEA Global szukają startupów

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Facebook Twitter

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Kierownik think tanku "How To Do IT", powołanego przez wydawcę "Harvard Business Review Polska". Zajmuje się tematami związanymi z nowymi technologiami, biznesem i kulturą.