Oryginalny benefit dla pracowników w 2022 roku?

Wymagania pracowników są coraz większe. Dzisiaj dobre wynagrodzenie przestaje już wystarczać, jeśli chcemy mieć pewność, że uda się nam zatrudnić wysokiej klasy specjalistów, którzy będą z zaangażowaniem podchodzić do powierzonych im obowiązków. Dlatego coraz więcej firm sięga po benefity pracownicze, do których zalicza się między innymi owoce do biura. To oryginalny benefit, który przynosi szereg korzyści. Jego atutem jest to, że jest łatwo dostępny, a także nie generuje zbyt dużych kosztów dla pracodawcy.

Oryginalny benefit dla pracowników w 2022 roku? 1

Co zyskamy, zapewniając pracownikom benefity pracownicze?

Zacznijmy od tego, co przynoszą nam benefity pracownicze. Korzyści jest wiele. Przede wszystkim jest to dobry sposób na to, aby pokazać pracownikom, że są dla nas ważni. Jeśli zapewniamy im coś ponad obowiązkowe wynagrodzenie, pokazujemy, że ich doceniamy i chcemy o nich zadbać. To z kolei wywołuje wiele przyjemnych emocji, które czuć lubi każdy z nas. Pracownik, który otrzymuje benefity pracownicze, jest bardziej zaangażowany w pracę. Czuje się bowiem zobowiązany wobec pracodawcy – przecież dostaje coś, czego pracodawca dać mu nie musi. W efekcie pracuje lepiej, chętniej. Owoce do biura i inne benefity sprawiają także, że pracownicy czują się bardziej przywiązani do firmy. Rzadziej zmieniają pracę, co jest niewątpliwie zjawiskiem niezwykle korzystnym z punktu widzenia pracodawcy. Benefity to sposób na zbudowanie solidnego zespołu.

Dlaczego owoce do biura to dobry wybór?

Wyżej opisaliśmy korzyści, jakie przynoszą wszystkie benefity pracownicze. Wspomnieliśmy, że zapewniają je również owoce. Decydując się na taki benefit, warto jednak pamiętać, że zyskamy coś jeszcze: zdrowych pracowników. Owoce to solidna porcja witamin i minerałów, bez których nasz organizm nie jest w stanie funkcjonować prawidłowo. Zapewniając pracownikom owoce do biura, dbamy o ich zdrowie. Dzięki temu możemy liczyć na to, że będą oni chorowali znacznie mniej. Przekłada się to na mniejszą absencję w pracy, co z kolei wpływa istotnie na proces funkcjonowania firmy.

Skąd wziąć owoce do biura?

Pytanie to zadaje wielu przedsiębiorców, którzy podjęli decyzję o zapewnieniu swoim pracownikom owocowych dni. Okazuje się, że odpowiedź na nie jest naprawdę bardzo prosta. Obecnie na rynku działają firmy zajmujące się dostarczaniem owoców do biur. Oferują szybką realizację i świeże produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców. Wystarczy złożyć zamówienie i czekać aż owoce dotrą do firmy. To jedyne, o co musi martwić się pracodawca. Plusem tego benefitu są naprawdę przystępne ceny. Decydując się na owoce do biura, nie trzeba martwić się zbyt dużym wydatkiem.

Jakie owoce do biura wybrać?

Przede wszystkim warto zadbać o to, aby pracownicy mieli wybór. Trzeba bowiem pamiętać, że nie każdy lubi te same owoce. Dobre firmy zajmujące się dostarczaniem owoców do biura oferują wiele opcji do wyboru. W grę wchodzą paczki składające się z jabłek, bananów, owoców sezonowych oraz takie, w których znajdują się owoce egzotyczne. Wyborem idealnym na okres jesienno – zimowy są zestawy rozgrzewające, w których pracownicy znajdą imbir, cytryny, miód, pomarańcze.

Artykuł powstał we współpracy merytorycznej z https://dailyfruits.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top