Osoby prawne – nowy serwis tematyczny

Kto czyta OsobyPrawne.pl nie błądzi. Z takiego założenia wyszedł wydawca portali PIT.pl i VAT.pl uruchamiając nowy serwis www.osobyprawne.pl. Serwis ma wypełnić lukę informacji prawnej w zakresie zakładania i prowadzenia osób prawnych. Jego adresatami są przede wszystkim osoby związane z podmiotami prawnymi, jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, kadra menadżerska oraz księgowi.

Zgromadzenie w jednym miejscu wszelkich informacji i narzędzi kluczowych dla osób prowadzących podmioty prawne takie jak spółki, jednostki organizacyjne bez osobowości prawnej – fundacje czy stowarzyszenia, dla szeroko pojętej kadry menadżerskiej – rad nadzorczych, zarządów, inwestorów oraz księgowych – to myśl, która przyświecała twórcom nowego serwisu.

Jeśli chcesz założyć lub prowadzisz spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, spółkę akcyjną, fundację lub stowarzyszenie, jesteś członkiem rady nadzorczej, zarządu i chcesz wiedzieć czy i jak działać zgodnie z prawem, jaki jest zakres Twojej odpowiedzialności lub jak się zabezpieczyć – wejdź na osobyprawne.pl. Serwis Osoby Prawne jest bazą wszelkich informacji dotyczących tych sfer działalności. Dodatkowym ich uzupełnieniem może być również lektura bazy odpowiedzi „e-porady PIT.pl”, która obecnie obejmuje nie tylko problematykę podatkową, ale również kwestie organizacyjno-zarządcze i prawne. – wyjaśnia redaktor naczelny Artur M. Brzeziński.

Jacek Wawrowski, prezes Zarządu PIT.pl Sp. z o.o., zwraca uwagę na zobowiązanie podjęte przez redakcję nowego serwisu: Nasi redaktorzy oraz współpracujący eksperci dają naszym czytelnikom 100% gwarancję, iż w serwisie pojawią się poradniki dotyczące każdego zagadnienia zaproponowanego przez Czytelników, związanego tematycznie z nowym serwisem. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dzięki temu jego treść odpowiadać będzie dokładnie potrzebom Użytkowników, co jest ucieleśnieniem przewodniej dewizy twórców serwisu – nie pozostaniesz bez odpowiedzi.

Wydawcą założonych w 2000 roku portali podatkowych www.PIT.pl i www.VAT.pl jest PIT.pl Sp. z o.o. należąca do grupy Bankier.pl. Z informacji uzyskanych od zarządu spółki wynika, że w 2010 roku będzie miała miejsce gruntowna przebudowa działających serwisów, na etapie końcowym prac znajdują się również projekty dotyczące nowych narzędzi dla polskich podatników. Spółka zaprezentuje je w I kwartale przyszłego roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top