„Pakiety polecone eCommerce” – przesyłki Poczty Polskiej dojdą szybciej

Opublikowano: 12 października 2016. Kategoria: Sklepy internetowe. Tagi:

Priorytetowe „pakiety polecone eCommerce” dla handlujących w internecie, dostępne również na Allegro – to nowa oferta Poczty Polskiej dla podmiotów prowadzących sprzedaż w sieci.

doreczania_paczki_poczta_polskaW ramach nowych rodzajów pakietów, Poczta Polska umożliwia doręczenie przesyłek już w następnym dniu roboczym, pod warunkiem nadania przesyłki do godz. 15:00. Oferta dedykowana dla klientów prowadzących sprzedaż wysyłkową drobnych rzeczy. Oferta dostępna jest w pakietach po 5, 10, 20 i 30 sztuk.

Cena jednej przesyłki w pakiecie standardowym wynosi od 4,40 zł/netto za szt. (pakiet polecony eCommerce standard 30), natomiast w pakiecie priorytetowym od 6,03 zł/netto za szt. (pakiet polecony eCommerce priorytet 30).

Sylwester Kozak„Pakiety polecone eCommerce” – przesyłki Poczty Polskiej dojdą szybciej

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.