Parkingowa oferta dla biznesu na lotnisku Kraków Balice

Dzięki bogatej ofercie lotów rejsowych oraz czarterowych Port Lotniczy Kraków-Balice im. Jana Pawła II jest coraz częściej wybierany przez biznesmenów jako alternatywa dla lotniska w Warszawie. Sprzyja temu położenie lotniska w rejon którego można szybko dotrzeć wciąż rozbudowywaną siatką polskich autostrad a także świetnie rozwinięta infrastrukturą parkingowa na lotnisku w podkrakowskich Balicach.

Dzięki bogatej ofercie lotów rejsowych oraz czarterowych Port Lotniczy Kraków-Balice im. Jana Pawła II jest coraz częściej wybierany przez biznesmenów jako alternatywa dla lotniska w Warszawie. Sprzyja temu położenie lotniska w rejon którego można szybko dotrzeć wciąż rozbudowywaną siatką polskich autostrad a także świetnie rozwinięta infrastrukturą parkingowa na lotnisku w podkrakowskich Balicach.

Jak dojechać na Parkingi przy lotnisku Kraków-Balice

Parkingowa oferta dla biznesu na lotnisku Kraków Balice 1Mimo tego, że Kraków nie leży w centralnej części kraju to dojazd samochodem w rejon lotniska jest ułatwiony dzięki autostradzie A4 biegnącej bezpośrednio przy Porcie Lotniczym. Biegnie ona od zachodniej granicy z Niemcami do wschodniej z Ukrainą i jest poprzez węzły autostradowe połączona z dwiema pozostałymi autostradami (A1 i A2). Duże znaczenie, ułatwiające dotarcie na parkingi Balice mają również: droga ekspresowa S7 oraz droga krajowa nr 774.

Oferta Parking Balice dla biznesmenów i nie tylko

Port Lotniczy Kraków-Balice dysponuje infrastrukturą parkingową w bezpośrednim otoczeniu lotniska. Znajduje się tutaj parking wielopoziomowy oraz dwa tradycyjne parkingi terenowe. Niestety są to parkingi niestrzeżone i regulamin wyraźnie mówi o tym, że zarządca parkingu nie odpowiada za uszkodzenia samochodów pozostawionych na parkingu. Korzystanie z infrastruktury parkingowej jest ułatwione dzięki automatycznemu systemowi poboru opłat. Biznesmeni, który chcieliby uzyskać fakturę z tytułu opłaty parkingowej mogą tego dokonać w Biurze Obsługi Klienta. Parking możemy zarezerwować poprzez porównywarkę cen parkingów przy lotniskachhttps://www.parklot.pl/pl/parking-lotnisko/balice/

Usługi VIP na lotnisku Balice

Biznesmeni rozpoczynający swą podróż na podkrakowskim lotnisku mają możliwość korzystania z nowoczesnego i komfortowego terminala VIP. Do ich dyspozycji gotowa jest dyskretna i wyspecjalizowana obsługa. Na potrzeby spotkań biznesowych, telekonferencji czy też odpraw z pracownikami przed odlotem przygotowano trzy sale konferencyjne, na które można zamówić usługę cateringową. Sale wyposażono w nowoczesny sprzęt audio-video oraz dostęp do wi-fi.

Sprawdź także: www.tanie-parkingi.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top