E-commerce NEXT

Kiedy

11.10.2019 - 12.10.2019    

Gdzie

Lokalizacja
Żurawia 71, Białystok

W piątek i sobotę (11-12.10) w Białymstoku odbędzie się konferencja Ecommerce Next. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do właścicieli sklepów internetowych, ale także do pozostałych przedsiębiorców oraz ambitnych osób, które myślą o własnym biznesie. Podczas konferencji przedstawiciele firm takich jak CD Projekt S.A, Brand24, Divante, MUVE S.A., czy Księgarnia TaniaKsiazka.pl podzielą się praktyczną wiedzą i doświadczeniem dotyczącym sprzedaży w Internecie.

Pierwszy dzień konferencji wzbogacony będzie o trzy sesje warsztatowe z tematyki kampanii na facebooku, amazona czy seo, sem.

Wydarzenie ma na celu inspirować i motywować uczestników do zakładania, a także rozwijania własnych firm w biznesie internetowym.

Konferencja E-commerce NEXT to ważne wydarzenie na polskiej scenie sprzedaży internetowej. Podlasie ma ogromny potencjał produkcyjny. Natomiast nie w pełni przekłada się to na sprzedaż e-commerce i cross-border. Podczas wydarzenia będziemy mogli uświadomić lokalny rynek na temat możliwości eksportowych, w szczególności za pomocą zagranicznych platform sprzedażowych. Konferencja jest spotkaniem doświadczonych specjalistów, dlatego warto skorzystać z ich praktyki podczas prelekcji i warsztatów. – mówi Damian Wiszowaty z Gonito.

Najnowsze narzędzia, sprawdzone koncepcje, masa porad i inspiracji – to tylko  część elementów która zostanie zaprezentowana podczas wydarzenia. Ecommerce NeXt to 2 dni ogromnej dawki wiedzy od praktyków którzy na rynku eCommerce zjedli zęby. Jeżeli szukasz inspiracji, poszukujesz nowych rozwiązań lub chcesz podejrzeć jak inni rozwiązywali podobne problemy zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w tym wyjątkowym evencie  – mówi Przemysław Soboń.

Na uczestników czekają trzy warsztaty i trzynaście prezentacji. Ecommerce Next to nie tylko wartościowe treści, ale również atmosfera, networking i after party! W luźnej atmosferze znikają wszelkie bariery. Nagle ktoś, kogo się podziwia za osiągnięcia, może stać się nowym znajomym, wspólnikiem, czy nawet inwestorem.  – dodaje Piotr Kiełcz.

Od lat, co najmniej raz w roku mam przyjemność odwiedzić Białystok na wydarzeniach związanych z branżą e-commerce. Za każdym razem jest to bardzo udany wyjazd, organizatorzy stają na wysokości zadania, aby zaprosić najlepszy prelegentów i stworzyć wyjątkową atmosferę. Zawsze udaje mi się wyciągnąć z wydarzeń informacje, które następnie implementuje we własnym biznesie. Z perspektywy prelegenta trudno mi wskazać inne wydarzenia, w których tak bardzo dba się o prelegentów – mamy zapewnione wszystko, aby poczuć się jak prawdziwy VIP. Jednym słowem polecam i do zobaczenia. – podkreśla Cyprian Iwuć z Iwuc sp.zo.o.

Wśród prelegentów pojawią się takie osoby jak:  Anita Kijanka z Come Creations Group, Tomasz Karwatka z Divante, Michał Sadowski z Brand24, Aleksandra Jaroskiewicz z CD PROJEKT S.A. , Tomasz Woźniak z  Future Mind, Aleksandra Godlewska z e-torty.pl, Tomasz Palak, Damian Wiszowaty z Gonito, Cyptian Iwuć z Iwuc sp.z.o.o,  Łukasz Kierus z księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, Paweł Szymoniak z MUVE S.A., Anna Czyżewska Dr.Tusz, Paweł Gontarek czy Paweł Paszkowski z Koszulkowo.com, Piotr Litwa.

Dodatkowe informacje: https://ecommercenext.pl/
Zapisy: https://evenea.pl/event/ecommercenext2019/

Organizator: Fundacja KIR na Rzecz Rozwoju Cyfryzacji Cyberium.

Partner Główny: Białostocki Park Naukowo Technologiczny.

Partnerzy: EastCamp Białystok,  Księgarnia Internetowa TaniaKsiazka.pl, Koszulkowo.com, GAIA.

Partnerzy Medialni: Białystok Online, Marketing i e-biznes.pl.

Scroll to Top