FuturoCoin Conference

Data: 28.02.2019, Dom Braci Jabłkowskich Warszawa

FuturoCoin Conference to pierwsze tego typu wydarzenie zorganizowane przez zespół FuturoCoin. Celem konferencji są obchody rocznicy istnienia kryptowaluty, ale przede wszystkim edukacja o świecie krypto i blockchain. Konferencja zaplanowana jest na 28 lutego 2019 roku i odbędzie się w Warszawie, w Domu Braci Jabłkowskich (ul. Bracka 25).

FuturoCoin Conference 1W ciągu zaledwie dwunastu miesięcy FuturoCoin (FTO) zdołał zdobyć popularność wśród traderów z całego świata i wprowadzić wiele innowacyjnych rozwiązań – m.in. wprowadzenie usługi FuturoPay czy Futuromatów. Obecnie dostępny jest na wielu giełdach polskich oraz zagranicznych i nadal dynamicznie się rozwija, czego dowodem może być właśnie organizacja eventów takich jak FuturoCoin Conference czy niedawno podpisana umowa sponsoringowa z trzecim zespołem świata w Formule 1 – Red Bull Racing. To pierwszy tego typu mariaż na świecie, gdzie kryptowaluty pojawią się na bolidzie F1.

Przygotowana przez FuturoCoin konferencja to międzynarodowe wydarzenie skupiające się wokół tematyki kryptowalut i blockchaina, co z pewnością przyciągnie wielu miłośników nowych technologii. Prelegenci przedstawią zagadnienia związane z wykorzystaniem kryptowalut w biznesie, ich wpływie na gospodarkę i społeczeństwo na całym świecie. Przekrojowy obraz współczesnego rynku kryptowalut zaprezentują między innymi: Yanina Petrovskaya, Muhammad Salman Anjum, Dr. Mervyn G. Maistry czy Hubert Krawczyk. Kolejni prelegenci zostaną przedstawieni już niedługo na stronie wydarzenia.

Zależy nam na tym, aby środowisko kryptowalutowe rosło w siłę, aby społeczeństwo miało skąd czerpać wiedzę o technologii. Dlatego zdecydowaliśmy się na organizację konferencji, na której będziemy rozmawiali o wielu aspektach bliskiego dla nas świata – mówi Paulina Woźniak, CEO FuturoCoin.

Oprócz technologicznego spojrzenia, na konferencji przedstawiona zostanie także perspektywa traderów, którzy handel kryptowalutami traktują jako alternatywne źródło dochodów. Podczas wydarzenia organizowanego przez FuturoCoin każdy zainteresowany powinien znaleźć coś dla siebie.

FuturoCoin Conference stanowi niepowtarzalną okazję do wysłuchania wypowiedzi osób ze środowiska kryptowalut i technologii blockchain nie tylko z Polski, ale także zagranicy. Wydarzenia tego typu zawsze odbijają się szerokim echem, więc być może tym razem FuturoCoin będzie mógł pochwalić się osiągnięciem światowej skali także w lokalnych mediach. Konferencję zakończy oficjalne afterparty zorganizowane w restauracji Aurelio w Warszawie.

Bilety: https://www.eventim.pl/futurocoin-conference-warszawa-bilety.html

Strona konferencji: https://conference.futurocoin.com/

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/2690870050945318/Przewiń do góry