Go Creative. Biznes na Start

Kiedy

01.02.2015 - 09.03.2015    

Gdzie

Modne kamizelki odblaskowe pozwalające zachować bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzięki stylowemu wyglądowi; rebranding kościołów; wysublimowane i oryginalne nagrobki i urny czy aplikacja, która przejechane na rowerze kilometry pozwala zamienić na bilet tramwajowy lub autobusowy zachęcając mieszkańców do sportowego stylu życia, jak i do korzystania ze środków komunikacji miejskiej zamiast samochodu – to tylko niektóre z pomysłów, które wygrywały kolejne edycje Go Creative. Biznes na Start” pokonując setki innych kreatywnych projektów.

GoCreative_logotyp_duzyJuż w lutym nowe idee będą miały szansę podbić rynek! Wraz z rozpoczęciem kolejnej odsłony projektu Go Creative. Biznes na Start” Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER wraz z Miastem Gdańsk oferują osobom planującym założenie własnej firmy w obszarze branż kreatywnych wsparcie i łatwiejszy start. Celem projektu jest propagowanie kreatywnej przedsiębiorczości oraz zapewnienie nowo zarejestrowanym przedsiębiorcom pomocy w wykorzystaniu dostępnych instrumentów wsparcia tak, by ułatwić im pokonanie barier utrudniających rozpoczęcie działalności i zminimalizować ryzyko w pierwszym roku jej prowadzenia.

Fot. Piotr Po³oczanski www.photolife.pl www.facebook.com/poloczanski

Go Creative. Biznes na Start” to cykl szkoleń z zakresu przedsiębiorczości, doradztwo ze strony ekspertów i praktyków branży, przygotowanie do stworzenia modelu biznesowego swojej działalności oraz networking, wymiana idei i pomysłów, czyli 80 godzin intensywnej pracy nad wsparciem pomysłów, dzięki którym mogły się one przerodzić w biznes!

Projekt trwa od lutego do lipca (okres preinkubacji) oraz od sierpnia do listopada (proces inkubacji). W maju ma miejsce wielki finał, podczas którego wyłonione zostanie 5 zwycięskich firm, a zdobywca pierwszego miejsca m.in. otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 15 tys. zł na rozwój swojego biznesu!

Więcej informacji: www.biznesnastart.pl.

Fot. Piotr Po³oczanski  www.redwedding.pl  www.facebook.com/poloczanski

Scroll to Top