Inspiring Solutions 8

Kiedy

23.03.2015 - 27.03.2015    

Gdzie

Szkoła Główna Handlowa
al. Niepodległości 128, Warszawa

CEMS Club Warsaw oraz Samorząd Studentów SGH zapraszają do wzięcia udziału w Inspiring Solutions 8 – największej w Polsce studenckiej Konferencji poświęconej zastosowaniu IT w biznesie, która już od ośmiu lat ma miejsce w budynku C Szkoły Głównej Handlowej. 

Inspiring Solutions GraphicTegoroczna edycja odbędzie się w dniach 23-27 marca 2014. Tym razem po raz pierwszy nie tylko w SGH, ale również na Politechnice Warszawskiej oraz w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Panelu Dyskusyjnym, warsztatach i case studies organizowanych przez naszych Partnerów. Ich celem jest nie tylko poszerzenie  wiedzy z dziedziny IT, ale przede wszystkim zainspirowanie do realizacji swoich pasji i skłonienie do kontynuacji kariery zawodowej w tym obszarze.

Niezwykle interesującymi elementami Konferencji będą Inspiring Talks oraz Inspiring Startups, czyli dynamiczne wystąpienia ciekawych osób, których firmy, mimo młodego wieku swoich prezesów, zaszły daleko i obecnie są liderami swoich branż. Te wystąpienia mają zachęcić uczestników do spełniania swoich marzeń i zmotywować do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań problemów biznesowych.

W jaki sposób wielkie przedsiębiorstwa mają przetwarzać ogromne ilości danych, by zamienić je w informacje przydatne dla menadżerów? Jak projektować aplikacje, by oprócz technicznej użyteczności były też praktyczne, ładne i intuicyjne w obsłudze? Jak udoskonalać systemy zabezpieczające dane? Jak usprawnić zarządzanie zasobami, ludźmi oraz projektami przy użyciu technologii informacyjnej?

Te i wiele innych zagadnień czekają na kreatywne rozwiązania! Nie trzeba już teraz mieć doświadczenia w branży informatycznej, czy być skupionym na IT. Należy jednak pamiętać, że wiedza z tej dziedziny coraz częściej stanowi kompetencyjny wymóg dla menadżerów i analityków różnych działów biznesu, m.in. marketingu, zarządzania i sprzedaży.

Innowacje potrzebne są wszędzie. Może to właśnie Ty zainspirujesz się podczas Inspiring Solutions? Spróbuj i nie zmarnuj swojej szansy! Zapisy na www.inspiringsolutions.pl.

Przewiń do góry