IV edycja Meet Magento Polska

Kiedy

19.10.2015 - 20.10.2015    

Gdzie

Concordia Design
Zwierzyniecka 3, Poznań

19-20 października 2015 Meet Magento Polska powróci w nowej odsłonie. Trzy warszawskie edycje MMPL są już za nami, a ich sukces utwierdził organizatorów w przekonaniu, że są w stanie sprostać wymaganiom uczestników. W tym roku chcieliby osiągnąć jeszcze więcej, dlatego nadszedł czas na zmiany.

Po pierwsze, zmienia się lokalizacja. Wydarzenie przenosi się do Poznania, miasta pełnego nowych możliwości i wspaniałych ludzi tworzących społeczność Magento. Tym razem konferencja odbędzie się w Concordia Design – poznańskim centrum kreatywnego biznesu, które gwarantuje inspirującą przestrzeń oraz świetny klimat na spotkania biznesowe. Po wstępnym rozeznaniu organizatorzy stwierdzają, że pomysł przeniesienia konferencji do nowego miasta został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez zeszłorocznych uczestników.

Po drugie, zmienia się formuła konferencji. Podstawa to teraz rozwój umiejętności uczestników, czyli warsztaty, panele dyskusyjne i zajęcia interaktywne. Nie zabraknie też wystąpień keynote speakerów oraz analiz case study, które pokażą jak eksperci radzą sobie z problemami, które dotykają wszystkich użytkowników Magento. Program konferencji obejmie szerokie spektrum tematów związanych z platformą Magento, e-commerce oraz marketingiem i pokaże rozwiązania zarówno dla dużych sklepów o ugruntowanej pozycji, jak i tych mniejszych i dopiero startujących. Konferencje z serii Meet Magento to także miejsce, w którym spotykają się przedstawiciele najważniejszych firm z branży e-commerce. Z pewnością w tegorocznej edycji będzie w czym wybierać.

Dzięki Meet Magento 2015 zdobędziesz nowe umiejętności na warsztatach mistrzowskich, dowiesz się jak problemy każdego użytkownika Magento rozwiązują specjaliści, poznasz możliwości rozwoju swojego sklepu, a także spotkasz przyszłych partnerów biznesowych.

Więcej informacji na www.pl.meet-magento.com.

Scroll to Top