Kampania „To jest Twój biznes”

Kampania "To jest Twój biznes"

Kiedy

01.12.2022 - 31.01.2023    

Praca na własny rachunek rozpala co roku wyobraźnię milionów Polaków. Wizja lepszej jakości życia, wolności, realizacji marzeń i wyższych zarobków powoduje że wielu pracowników rzuca etat i zakłada własny biznes. I wtedy często następuje zderzenie marzeń z rzeczywistością. Oto nawet 9 na 10 firm upada w ciągu pierwszego roku. Dlaczego tak się dzieje? Czy takie statystyki powinny być przestrogą i zniechęcić do rozwijania własnego biznesu? 

Nie. Zdecydowanie nie. 

Dlatego wystartowaliśmy ze specjalną kampanią To jest Twój biznes. Dedykujemy ją zarówno tym, którzy chcą zacząć swój biznes, jak i tym, którzy już pracują na własny rachunek ale chcą się szybciej i skuteczniej rozwijać.

Właściwe pytania na jakie należy szukać odpowiedzi powinny brzmieć tak: 

  • Co dokładnie mam zrobić aby znaleźć się w gronie tych nielicznych firm, które nie upadają, ale odnoszą sukces? 
  • Dlaczego są firmy, które skutecznie rozwijają się? 
  • Jak myślą przedsiębiorcy, którzy odnoszą sukces? 
  • Jakie decyzje podejmują ci, których biznesy z każdym rokiem nabierają coraz szybszego tempa? 
  • Co masz robić, by nie tylko przetrwać pierwszy rok, ale skutecznie rozwinąć skrzydła w latach kolejnych? 

Na te i mnóstwo innych pytań odpowiemy w naszej kampanii. Będziemy mówić też o tym, jakie są reguły biznesu, czym jest duch przedsiębiorczości, jak zminimalizować ryzyko porażki w biznesie i zmaksymalizować prawdopodobieństwo sukcesu.  Będzie też sporo o różnicy między pracą nad własnym biznesem a pracą we własnym biznesie. Powiemy również o tym, jak zaplanować własny biznes, jakie są różnice w myśleniu pracownika i przedsiębiorcy i wreszcie kto może pomóc w prowadzeniu biznesu. 

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Zapisz się koniecznie już teraz do naszego Newslettera z poradami o tym, jak szybko i skutecznie rozwijać dochodowy biznes. Dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje w kampanii To jest Twój biznes i dostaniesz mnóstwo unikalnych materiałów o tym, jak zacząć swój i biznes i jak go szybko rozwijać.

Scroll to Top