Konferencja New Business Development

Kiedy

13.01.2016    

Gdzie

Sheraton Hotel
ul. Bolesława Prusa , Warszawa

Dokładny research rynku pozwolił mi wywnioskować, iż gro firm niezależnie od branży, działa w oparciu o odpowiednio dopracowaną strategię rozwoju. Przedsiębiorstwa, zdając sobie sprawę z tego, że nierozłącznym aspektem ich efektywnego funkcjonowania jest permanentny postęp, inwestują coraz większe nakłady czasu oraz pieniędzy w tzw. New Business Development.

To kameralne, warsztatowe spotkanie ma na celu zaprezentowanie Państwu kompleksowego spojrzenia na temat przygotowywania i prowadzenia działań, zmierzających do realizacji założonych przez organizacje długofalowych planów.

Prelegenci, posiadający wieloletnie doświadczenie w firmach z różnych branż w działach strategii oraz rozwoju i sprzedaży, odpowiedzą na pytania: jaka jest rola Dyrektora ds. Rozwoju i Strategii, czym właściwie jest strategia oraz jakie narzędzia przyczyniają się do rozwoju ich firmy.

Podczas spotkania będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję do tego, aby przyjrzeć się konkretnym case studies i na ich podstawie wyciągnąć wnioski dotyczące prawidłowego przebiegu procesu formułowania i wdrażania strategii. Dostaną Państwo zbiór praktycznych wskazówek, pokazujących na co warto zwrócić uwagę, tak aby jak najlepiej wykorzystać włożony czas i zaangażowanie, a w efekcie osiągnąć założony w strategii sukces biznesowy.

Zachęcam już dziś do zgłoszenia uczestnictwa. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Znajdź swoją drogę do sukcesu w zarządzaniu doświadczeniami klientów z BMS Polska!

Serdecznie zapraszam. Więcej informacji pod tym adresem.

Joanna Kołodziejczyk
Project Manager
[email protected]

Zapraszam do współpracy w zakresie Sponsoringu oraz Patronatu

Kamila Biarda
Sponsorship Manager
Tel.: 530-405-002
[email protected]

Scroll to Top