Kongres For Social Media

Kongres For Social Media

Kiedy

26.10.2022 - 27.10.2022    

Spotkanie osób, które odpowiadają za prowadzenie kont firmowych w social media.

Kiedy: 26-27.10.2022
Gdzie: Warszawa lub online – do wyboru
www: forsm.pl
Dla kogo: Jeżeli media społecznościowe biznesowo są dla Ciebie ważne – koniecznie dołącz do wydarzenia!

#ForSM to połączenie idealne:

Zbiór taktyk, podpowiedzi, rozwiązań i narzędzi, które pomogą osiągnąć zamierzone cele, czyli zawsze ciekawy  i najwyższej jakości program

– Fantastyczna atmosfera, dużo energii do działania i nowe znajomości

BONUS: obecnie do każdego biletu dodajemy w prezencie wykłady z ostatnich edycji – łącznie 40 tematów!

NASZA MISJA:

– Program, który budujemy  z myślą by dostarczyć ciekawe tematy, które podnoszą kwalifikacje uczestników, pomagają rozwijać konta firmowe, otwierają głowy i rozwijają skrzydła.

Przedstawienie ciekawych ludzi –  prelegentów, którzy dzielą się swoimi pomysłami i bogatym doświadczeniem zawodowym, odnoszą na tym polu wiele sukcesów.  Tworzą wiele ciekawych, również międzynarodowych projektów. Często zdobywają najwyższe odznaczenia za swoją pracę. Wiele z nich to pionierskie rozwiązania.

Zgromadzić uczestników i poznać ich wzajemnie. Ponieważ są to koleżanki i koledzy którzy posiadają również bardzo bogate doświadczenie, osobowości i są wspaniali ☺ dlatego uważamy że warto żeby się poznali.

– Czas oderwania od codziennej pracy i obowiązków i naładowania baterii pomysłami, inspiracjami, nowymi relacjami. Czas, który pozwoli spojrzeć na swoje działania – odnieść je do „świata”, nabrać perspektywy by wrócić i podejmować śmiałe, mądre decyzje.

– Atmosfera w której ładujemy baterie – miejsce przyjazne, miejsce w którym na Ciebie czekamy, moresce pełne tolerancji i wzajemnego szacunku a także gdzie jest smacznie i ciekawie!

Przewiń do góry