Kongres Rozwiń Biznes

Kiedy

27.01.2015    

Gdzie

Jak zoptymalizować opodatkowanie swojej firmy? Jak pozyskiwać klientów poprzez media społecznościowe? Jak prześwietlić potencjalnego partnera biznesowego pod kątem ryzyka? 

RB_finalOdpowiedzi na te wszystkie pytania można znaleźć 27 stycznia w Katowicach w Parku Naukowo-Technologicznym Euro Centrum na Kongresie Rozwiń Biznes. Organizatorzy Kongresu zadbali o to, by wiedzy dającej przewagę nad konkurencją i ułatwiającej prowadzenie biznesu było na tym wydarzeniu dużo.

Każdy przedsiębiorca jest świadomy, że informacja często decyduje o sukcesie lub bankructwie. Polska rzeczywistość gospodarcza jest obarczona sporym ryzykiem ze strony nieuczciwych kontrahentów oraz zmiennych i niejasnych przepisów. Funkcjonujemy w jednym z najmniej sprzyjających biznesowi krajów na świecie… Warto pozyskać więc informacje, jak w tym gąszczu trudności zarabiać pieniądze w sposób właściwy i skuteczny.

W biznesowym sukcesie na pewno pomogą nam nowi klienci, których wśród uczestników będzie zapewne sporo. Tak samo wielu z potencjalnych klientów można znaleźć w internecie i mediach społecznościowych. Ten nowoczesny kanał sprzedaży, który od kilku lat stale zwiększa swoje znaczenie, jest także tematem Kongresu Rozwiń Biznes. Ekspert w dziedzinie social media opowie, w jaki sposób poprzez media społecznościowe można zachęcić do swojej firmy nowych klientów.

Podczas Kongresu poruszona będzie również tematyka audytów technologicznych, bezpieczeństwa danych, propozycji wspierających biznes i najświeższych informacji na temat pozyskiwania dofinansowania ze środków unijnych. Tak dużo wartościowych treści w jednym miejscu – to wydarzenie w sposób kompleksowy wspiera rozwój biznesu. Zapraszamy na  Kongres Rozwiń Biznes www.rozwinbiznes.com.

Scroll to Top