Lviv IT Arena 2016

Kiedy

30.09.2016 - 02.10.2016    

Gdzie

Stadion Arena
ul. Stryjska 199, Lwów

Jesienią Lwów odwiedzi ponad 2500 specjalistów IT z Europy Środkowej oraz Wschodniej, aby wziąć udział w wielkim wydarzeniu – Lviv IT Arena.

LVIV IT Arena LogoW 2015 roku konferencja dostała tytuł  najlepszego IT wydarzenia na Ukrainie. W tym roku odbędzie się w dniu 30 września i potrwa do 2 października na stadionie Arena Lwów. Impreza zgromadzi specjalistów z branży networkingu, aby zaprezentować najnowsze  Ukraińskie IT projekty według Tech Expo. Doświadczeniem podzielą się prelegenci  światowej sławy firm, takich jak Uber, Twitter, Microsoft, Deloitte, Spotify, Philips.

Tegoroczna Lviv IT Arena to już trzecia edycja i teraz rozszerza swoje granice daleko poza Ukrainę. Wśród uczestników – ponad 40% cudzoziemców, a prelegenci reprezentują większość zachodnich rynków i przedsiębiorstw.

Konferencja jest w pełni po angielsku i dzieli się na trzy działy: Product, Business i Technology, które koncentrują się na różnych aspektach branży IT.

Dział Business  obejmie najważniejsze tematy, które są  przedmiotem zainteresowania małych firm oraz liderów branży. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z unikalnymi  projektami, startupami i trendami outsourcingu oraz skutecznymi metodami  utytułowanych założycieli. Konkurs startapów zapozna gości z najlepszymi projektami, które zostaną zaprezentowane przed międzynarodowymi inwestorami.

Dział Product  obejmie główne tematy związane z rozwojem produktu, takie jak projektowanie usług, design thinking i przejście do kompanii produktu. Omówimy analizę przedsiębiorstwa, zapewnienie jakości, trendy zarządzania projektami, a także branding i wizualizacje danych.

Dział  Technology  będzie składać się z dwóch części; pierwsza to platforma dyskusyjna dla specjalistów IT na różne ważne tematy, takie jak nauka danych i sztuczna inteligencja, aplikacje mobilne i wearables, systemy na dużą skalę, sieci społecznościowe, bioinformatyka, inteligentna robotyka, autonomiczne pojazdy, internet przedmiotów, miejsc, osób i usług.

Część druga to cykl seminariów i bootcampów, które pozwolą otrzymać praktyczne zrozumienie trendów oraz ich zastosowanie. Wśród prelegentów Lwów IT arena – międzynarodowi eksperci z firmy Microsoft, Clever Cloud i Deloitte Digital. Konferencja odbędzie się w jednym z najbardziej obiecujących IT-ośrodków  Europy Wschodniej i koncentruje się na tworzeniu sieci i współprace międzynarodowa. IT-przemysł Ukrainy ma ogromny potencjał i Lviv IT Arena – to dobre miejsce, aby znaleźć nowych partnerów, inwestorów i klientów.

„Chcemy rozwinąć ogromny potencjał IT, który jest na Ukrainie i we Lwowie, i chcemy, zrobić to za pośrednictwem networkingu i prezentacji. Lviv IT Arena łączy lokalnych przedsiębiorców z uczestnikami z Europy Wschodniej i reszty świata, aby zbudować efektywny ekosystem” powiedział Stefan Veselovsky, CEO Lviv IT Cluster, współorganizator Lviv IT Arena.

Więcej informacji na temat konferencji, biletów, prelegentów oraz harmonogram wydarzeń – na naszej stronie internetowej itarena.lviv.ua

Dołącz do wydarzenia:

Facebook https://www.facebook.com/lvivitarena/

Twitter @LvivITArena

Instagram : lvivitarena

Bilety kupisz tutaj  http://itarena.lviv.ua/#ticket

Kontakt: [email protected], 067-340-09-66

Dla czytelników e-biznes. pl organizator przygotował kod promocyjny: 10% zniżki na hasło Arena4ebiznes 

Scroll to Top