Mobile Trends Conference For Banking

Kiedy

03.10.2019 - 04.10.2019    

Gdzie

Kinoteka. Pałac Kultury i Nauki
Plac Defilad 1, Warszawa

Jedyna w Polsce konferencja poświęcona trendom oraz marketingowi w kanale mobile! Przyjdź, spotkaj wyjątkowych ludzi, naucz się, zainspiruj i nawiąż nową współpracę biznesową!

Mobile Trends Conference For Banking 1Mobile Trends Conference to największa w Polsce cykliczna konferencja o trendach w marketingu, projektowaniu aplikacji, designie, UX, UI oraz nowych technologiach, adresowana do osób, które chcą wiedzieć wszystko o trendach mobilnych. Październikowa edycja powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez uczestników dotychczasowych spotkań i z uwzględnieniem ich propozycji. Tym razem edycja specjalna skierowana jest do przedstawicieli sektora finansowego i bankowego!

MTC to dwa dni wypełnione wystąpieniami najlepszych prelegentów z Polski, którzy poruszą szeroki wachlarz zagadnień po to, aby łączyć przedstawicieli różnorodnych gałęzi sektora finansowego, branży mobile i IT. Jednak nie samą wiedzą żyje człowiek! MTC będzie również wspaniałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych podczas Networking Party.

PRELEGENCI #MTC2019:

 • Design system – jak pomaga bankom? – Piotr Dziadowicz (EDISONDA)
 • Influencerzy i pokolenie Z w bankowości i finansach – czy to działa w erze mobile? – Kamil          Bolek (LifeTube i TalentMedia)
 • Jasnopisanie w bankowości – rzecz o tym jak być zrozumiałym – Włodzimierz Gruszczyński (Jasnopis Sp. z o.o.), Maciej Ogrodniczuk (Jasnopis Sp. z o.o.)
 • Czeka nas koniec bankowości mobilnej. Dlaczego i co po nim nastąpi? – Andrzej Szewczyk (Efigence), Paweł Haltof (Efigence)
 • mWeb w służbie bankowości i finansów   – Michał Szklarski (e-point), Piotr Kowalski (Google)
 • Family Banking – bank bliżej rodziny – Krzysztof Wojewodzic (ESCOLA S.A.)
 • Wyścig zbrojeń PSD2 – krótka historia tego, jak świat walczy o Twoje finanse. – Igor Farafonow (Uxeria)
 • Bank w kieszeni – jak startupy i technologia okradają sektor finansowy – Artur Kurasiński (com)
 • Każde pokolenie ma własny czas. Czyli o projektowaniu produktów finansowych skierowanych do pokolenia Z – Joanna Ostafin (Project: People)
 • Ludzka twarz bankowości – zastosowanie asystentów głosowych w sektorze finansowym – Katarzyna Ryniak (Upside), Rafał Cymerys (Upside)
 • Panel dyskusyjny z przedstawicielami banków PNP Paribas Polska, PKO BP, mBank, Crédit Agricole 
 • Blok case study

Więcej na https://banking.mobiletrends.pl/program

MTC to wydarzenie dla: przedstawicieli sektora finansowego, prezesów, dyrektorów i członków zarządu, managerów i kierowników działów projektowych i marketingowych, projektantów aplikacji, designerów, biznesmenów, strategów biznesowych, reprezentantów banków, firm ubezpieczeniowych, systemów płatności, osób i firm związanych z rynkiem bankowym i finansowym oraz oczywiście pasjonatów branży mobile.

NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ! KUP BILET JUŻ DZIŚ!

Mobile Trends Conference For Banking 2

Sponsorzy: Blue Media, Nest Bank

Patroni medialni: WP, Gazeta.pl, money.pl, Marketer+, ChallengeRocket.com, StockWatch.pl, Poradnik Przedsiębiorcy, Newspoint, eGospodarka.pl, Marketing przy kawie, Głos 24, e-biznes.pl, Fintek.pl, Re:view, NowyMarketing, MamStartup, M&MP,  Izba Gospodarki Elektronicznej

Partnerzy: Deva Group, ChatForce, ITCorner

Cena: 1 000 – 1 350 zł + VAT (cena uzależniona od momentu rejestracji)

Szczegóły: https://banking.mobiletrends.pl/

Rejestracja: https://banking.mobiletrends.pl/rejestracja

Nie możesz się doczekać? My również :) Dlatego zapraszamy Cię do aktywności w naszych social mediach: Facebook, Twitter oraz Instagram. Nasz oficjalny hashtag to #MTC2019

Bądź na bieżąco – dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Scroll to Top