Mobile Trends Conference for e-commerce

Kiedy

13.09.2018 - 14.09.2018    

Gdzie

Best Western Premier
Opolska 14A, Kraków

Mobile Trends Conference for e-commerce to wyjątkowa edycja przygotowana specjalnie z myślą o całej branży sprzedaży internetowej! 13-14 września 2018 roku w Krakowie odbędzie się po raz pierwszy. Jej celem jest popularyzacja wykorzystania kanału mobile w e-commerce i edukacja, jak robić to właściwie. To jedyna konferencja, podczas której specjaliści branży e-commerce i mobile łączą siły, by omówić nowe trendy w gronie innych ekspertów.

Mobile Trends Conference for e-commerce 1Coraz więcej konsumentów kupuje mobilnie. M-commerce rośnie w siłę, a przedsiębiorstwa powinny być przygotowane na działanie zgodnie z tym trendem, bo niewątpliwie najbliższe lata będą należały właśnie do niego. Konferencja skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak efektywnie korzystać z kanału mobilnego w sprzedaży swoich produktów i usług, a przy tym zwiększyć zysk.

Ponad 25 prelegentów z polskich i zagranicznych firm, które na co dzień skutecznie wykorzystują potencjał m-commerce, praktyczne wskazówki do wdrożenia we własnym biznesie, poparte konkretnymi przykładami i danymi, panel dyskusyjny oraz sesja Q&A, dające szansę na lepsze nawiązanie interakcji, a na deser wyjątkowy networking, z którego Mobile Trends słynie od lat.

Już teraz zarejestruj się na stronie https://ecommerce.mobiletrends.pl/rejestracja.

Nowa formuła!

Pierwszego dnia zaplanowany został dzień ogólny i prelekcje dotyczące mobile w e-commerce, dzięki czemu uczestnicy poznają najnowsze trendy oraz zagadnienia dotyczące tej tematyki. Wieczorem natomiast wszyscy zostaną zaproszeni na imprezę integracyjną, gdzie w luźnej atmosferze będzie można nawiązać nowe relacje biznesowe. Drugiego dnia nastąpi z kolei podział na dwie ścieżki:

 • Projektowanie/UX/design (dla twórców rozwiązań mobilnych w e-commerce, projektantów aplikacji, osób zajmujących się UX oraz designem, a także wszystkich pasjonatów kreowania użytecznych i dostosowanych do użytkowników rozwiązań);
 • Marketing/reklama/sprzedaż (dla przedstawicieli branży e-commerce, odpowiadających za procesy sprzedażowe, specjalistów ds. promocji, marketingu i reklamy, właścicieli, dyrektorów i managerów sklepów internetowych).

Nowością będzie również panel dyskusyjny, podczas którego eksperci odpowiedzą na pytania oraz przedyskutują poruszane podczas prelekcji tematy. Tradycyjnie odbędzie się także quiz wiedzy o mobile z nagrodami dla najlepszych uczestników.

Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ, co oznacza, że uczestnicząc w nim posiadacze certyfikatów otrzymują punkty recertyfikacyjne. Jako uczestnik można zdobyć ich 10.

Mobile Trends Conference for e-commerce 2

Prelegenci z Polski i zagranicy

Znamy już większość prelegentów, którzy pojawią się na scenie we wrześniu. Będą to m. in.:

 • Steven Hoober (4ourth Mobile), który wie wszystko na temat tego, w jaki sposób ludzie w rzeczywistości posługują się ekranami dotykowymi na smartfonach i tabletach, twórca oryginalnego systemu designu pod tym kątem. Chętnie podzieli się swoimi wieloletnimi doświadczeniami z branżą e-commerce.
 • Paul Swaddle (Pocket App), pracujący w branży mobilnej od ponad 15 lat, współzałożyciel Pocket App, wiodącego dewelopera aplikacji w Wielkiej Brytanii, mentor oraz sędzia w programie telewizyjnym BBC. Na podstawie swoich doświadczeń opowie, w jaki sposób można wykorzystać aplikacje do poprawy wydajności, produktywności i optymalizacji kosztów.
 • Raluca Radu (GPeC & ANSWEAR), Country Manager z Answear posiada rozległe 13-letnie doświadczenie w strategiach cyfrowych dla biznesu online i marketingu internetowego, opowie o rynku mobilnym w swoim kraju i porówna go z innymi państwami europejskimi. Przedstawi 10 praktycznych wskazówek dotyczących user experience na urządzeniach mobilnych, które poprze własnymi przykładami.
 • Artur Jabłoński (arturjablonski.com), którego nie trzeba przedstawiać osobom zajmującym się marketingiem internetowym, znający każdą tajemnicę udanej kampanii na Facebook’u, zwłaszcza pod kątem mobile. Opowie o tworzeniu skutecznej sprzedażowo reklamy.
 • Maciek Ziemczonek (Domodi), od lat specjalizujący się w SEO, SEM, performance marketingu, analityce internetowej oraz e-mail marketingu. Pokaże na podstawie konkretnych badań, jakie funkcjonalności warto rozwijać, żeby zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym, a wie o tym naprawdę dużo.
 • Maciej Żyto (RTV euro AGD), z 18-letnim doświadczeniem w strategii i zarządzaniu operacyjnym, zdobytym w omnichannel retail, programach lojalnościowych i telekomunikacji. Przedstawi kilka konkretnych przykładów i wskazówek ze swojej pracy.
 • Adam Wesołowski (Ladder.io), jedyny w Polsce marketing ekspert w programie Google Developers Experts. Opowie o działaniach Growth Marketing’owych (Growth Hacking) w rozwoju aplikacji mobilnych.
 • Tomasz Karwatka (Divante), od lat dostarczający rozwiązania e-commerce dla swoich klientów. Opowie o Progressive Web Apps i jego znaczeniu dla całej branży sprzedaży internetowej.
 • Kasper Szymanski (SearchBrothers.com), jeden z nielicznych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu zasad Google oraz analizie spamu w wynikach wyszukiwania. Wyjątkowo poprowadzi on sesję Q&A dotyczącą Google i SEO.
 • Tomasz Woźniak (Future Mind), współwłaściciel i prezes firmy Future Mind, wykładowca, który wciąż czynnie uczestniczy w procesach tworzenia innowacyjnych produktów dla swoich klientów. Podczas wystąpienia wyjaśni, jak strategicznie podejść do wdrożenia kanału mobilnego w swojej organizacji.
 • Krzysztof Marzec (Deva Group), certyfikowany trener Google AdWords oraz certyfikowany specjalista Google Analytics. Jak zwykle swoją ekspercką wiedzę poprze licznymi przykładami.
 • Sebastian Malczyk (Miquido), pomagający zmieniać pomysły w funkcjonalne oprogramowania za pomocą dobranych do tego właściwych technologii i narzędzi. Pokaże jaką rolę odgrywa Big Data w e-handlu.
 • Marcin Rudzik (Brand Active), zajmujący się m.in. kreowaniem strategii e-commerce oraz indywidualnym doradztwem dla sklepów debiutujących w kanale online, z e-biznesem związany od 8 lat. Opowie o budowaniu relacji w mobilu pomiędzy kupującym, a sklepem internetowym.
 • Grzegorz Rudno-Rudziński (Unity), który przekuwa idee rozwoju e-commerce na systemy IT i może wiele powiedzieć na temat omnichannel, biorąc pod uwagę zrealizowane projekty i wieloletnią praktykę. Podzieli się swoją wiedzą w tym zakresie.
 • Konrad Dzwinel (Brainly) na co dzień budujący strony, aplikacje webowe i hybrydowe oraz Patrycja Rozmus (Brainly), kierowniczka zespołu Design System. Pokażą swoje spojrzenie na tworzenie systemów sklepów, zarówno od strony programisty, jak i designerki.
 • Marta Mielcarek (SoftwareMill), UX/UI Designer, prowadząca zajęcia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, założycielka spotkań Tipi UX. Przedstawi jak wygląda rzeczywistość prowadzenia projektów UX’owych dla softwarehouse’ow.
 • Patrycja Walencik (Orange Polska) w swojej codziennej pracy zajmuje się projektowaniem i optymalizacją procesów sprzedażowych produktów w segmencie B2C, a w wolnej chwili współtworzy Tipi UX (meetupy poświęcone tematyce UX). Podczas wystąpienia podkreśli, dlaczego (micro)copy jest ważniejsze niż obraz.
 • Maria Leńczuk (EDISONDA), badaczka i konsultantka, prowadzi badania na wielu płaszczyznach i w wielu branżach. Zaprezentuje wyniki testów dotyczących reakcji klientów na poszczególne elementy sklepu internetowego.
 • Michał Giera (Spicy Mobile / Just Run App), pasjonat nowych technologii i rozwiązań mobilnych, działa w obszarze business intelligence. Dzięki wynikom przeprowadzonych badań odpowie na pytania, czego użytkownicy oczekują od aplikacji zakupowych.
 • Marcin Kociuba (FreshMail), odpowiada za wdrożenie strategii email marketingowych dla kluczowych klientów. Pokaże uczestnikom, jak dzięki email marketingowi tworzyć właściwą komunikację.

Aktualną listę prelegentów można znaleźć na stronie https://ecommerce.mobiletrends.pl/prelegenci.

Odkryj nowe możliwości w sprzedaży internetowej i wykorzystaj swój potencjał, dzięki kanałowi mobile! Kup bilet w niższej cenie już teraz!

Więcej informacji na stronie: https://ecommerce.mobiletrends.pl/

Scroll to Top