Mobility Reseller Days 2015

Kiedy

07.10.2015 - 08.10.2015    

Gdzie

Expo XXI
Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Warszawa po raz drugi stanie się stolicą nowych technologii. 7 i 8 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się międzynarodowe spotkanie zarówno branży jak i  miłośników nowych technologii – Mobility Reseller Days 2015. Swoje produkty i usługi zaprezentują firmy  z branży IT i Telko z Europy Centralnej i Wschodniej, a w tym roku także z Chin. 

Udział w MRD jest bezpłatny – wystarczy zarejestrować się na stronie www.mobilityresellerdays.pl.

Baner MRD-2015_800x355

Ideą, która przyświeca Mobility Reseller Days, jest nawiązanie bezpośrednich relacji partnerskich i handlowych. Tegoroczna edycja będzie różnić się od poprzedniej. Pierwszy dzień to spotkanie kierowane do biznesu tj. do osób odpowiedzialnych za kanały sprzedaży, zakupy w sieciach detalicznych, przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw związanych z branżą IT i Telko oraz pracowników i kadry managerskiej największych firm telekomunikacyjnych. Będą najważniejsze osoby z branży, wystawcy oraz ci, którzy szukają relacji biznesowych nie tylko w Polsce.

Zauważyliśmy pewną niszę, jeżeli chodzi o eventy branżowe i tak narodziła się idea Mobility Reseller Days. Od pięciu lat organizujemy galę Mobility Trends i widzimy potrzebę spotykania się ludzi z branży IT i Telko. Pierwsza edycja MRD pokazała, że warto się spotkać i nawiązywać bezpośrednie relacje biznesowe. To przekłada się następnie na sukcesy nie tylko sprzedażowe  oferowanych przez wystawców produktów i usług, ale także pozytywnie wpływa na wizerunek marek i ich rozpoznawalność. Dlatego zdecydowaliśmy się na kolejną edycję, ale w nieco zmienionym formacie: dzień dla biznesu i dzień otwarty – komentuje Tomasz Cieślak, organizator wydarzenia i prezes wydawnictwa MIT MEDIA Group Sp. z o.o.  

Drugi dzień dedykowany jest wszystkim miłośnikom nowych technologii, którzy będą mogli podziwiać na niej ponad 250 urządzeń – największą w Polsce wystawę telefonów. Podczas otwartego dnia MRD będzie można wygrać smartfony, tablety oraz mobilne akcesoria.

Kolekcjonuje telefony od 11 roku życia. Pierwsza w mojej kolekcji była Motorola cd160, dość pokaźnych rozmiarów aparat z wysuwaną antenką. Na chwilę obecną posiadam 260 egzemplarzy telefonów i niewątpliwie jest to jeden z największych tego typu zbiorów na świecie. Podobnie jak w przypadku innych kolekcjonerów, czasami na konkretny model trzeba polować kilka lat – mówi Olaf Czempa, dziennikarz technologiczny, kolekcjoner i pasjonat telefonów komórkowych.

Mobility Reseller Days
Mobility Reseller Days

W tym roku podczas MRD odbędzie się debata o odwróconym podatku VAT, w której udział wezmą eksperci podatkowi z Polski. Targom towarzyszyć będzie także panel konferencyjny, podczas którego będą  poruszone tematy między innymi: przyszłość polskiej gospodarki, systemy zabezpieczeń sieci, nowoczesny marketing czy specyfikacja polskiego rynku telekomunikacyjnego oraz IT. W panelu konferencyjnym uczestniczyć będą przedstawiciele ministerstw oraz specjaliści z branży.

Każda formuła spotkań biznesowych jest podobna i ma taki sam cel – integrację oraz wsparcie dla firm. Mobility Reseller Days jest wydarzeniem łączącym konferencje, debaty z  prezentacjami produktów i usług. Podczas targów każdy może umówić się na spotkanie z przedstawicielem firmy biorącej udział w wydarzeniu. To właśnie podczas takich bezpośrednich spotkań wymiana doświadczeń, opinii ma największe znaczenie i przynosi wymierne efekty – dodaje Tomasz Cieślak.

Potencjał Mobility Reseller Days po raz kolejny dostrzegły takie instytucje państwowe jak: Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Ministerstwo Gospodarki, Urząd Komunikacji Elektronicznej oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Przewiń do góry