Narzędzia content marketingu [warsztaty]

Kiedy

14.10.2014    

Gdzie

Centrum Promocji Informatyki
ul. Międzyborska 50, Warszawa

Zapraszamy do udziału w warsztatach NARZĘDZIA CONTENT MARKETINGU, które odbędą się 14 października 2014 roku w Warszawie.

Codziennie dociera do nas masa komunikatów reklamowych i niereklamowych. Wszechobecny szum informacyjny sprawia, że coraz trudniej zainteresować odbiorcę – zwłaszcza reklamą. Jest na to sposób: content marketing, czyli tworzenie ciekawych i angażujących treści. W dobie szumu informacyjnego to najskuteczniejsza metoda przyciągnięcia uwagi potencjalnego klienta.

W czasie warsztatów dowiedzą się Państwo jak przygotować i przeprowadzić tego typu działania. Dzięki warsztatom z content marketingu uczestnik zdobędzie wiedzę niezbędną do zaplanowania i realizowania działań marketingowych opartych na dystrybucji angażujących treści.

Dzięki poniższemu formularzowi zgłoszeniowemu, możecie Państwo skorzystać z 10% RABATU na udział w wydarzeniu: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2014/ncm/formularz_pr10.php

PROGRAM wydarzenia znajduje się na stronie http://www.cpi.com.pl/imprezy/2014/ncm/index.php a w nim:

  • Czym jest content marketing
  • Tworzenie strategii content marketingowej
  • Tworzenie angażujących treści

Organizator: Centrum Promocji Informatyki spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa; tel. (22) 870 69 10, 870 69 78; email: pr@cpi-sk.pl

Przewiń do góry