Noc Informatyka

Kiedy

29.05.2015    

Gdzie

Forty Kleparz
Kamienna 2-4, Kraków

Noc Informatyka to niekonwencjonalne wydarzenie rozrywkowo-naukowe, które łączy elementy konferencji otwartej, imprezy integracyjnej oraz sportów ekstremalnych…

logo_noc_9_black

Zapraszamy wszystkich ciekawych świata ludzi, którzy dodatkowo interesują się informatyką lub dziedzinami pokrewnymi. Garnitury i formalizmy zostawiamy za drzwiami. Będzie luźno, swobodnie i ciekawie. Jeśli zdobywanie wiedzy w „tradycyjny sposób” cię usypia, przyjdź – organizatorzy gwarantują dobrą zabawę, inspirujące referaty i możliwość poznania ciekawych ludzi.

Jak co roku czekają na was konkursy i teleturnieje z nagrodami, ciekawe wykłady tematyczne i dobre imprezowanie. Oprócz tego, w tym roku, organizatorzy oferują trochę nowości, które was zaskoczą. Nowy lokal to nowe możliwości, inaczej zorganizowane prelekcje, które będą oddzielone od wolnych rozmów, a co za tym idzie, miejsce do grania oraz inne niespodzianki. Organizatorzy zachęcają do przyniesienia laptopa i dobrego humoru.

Organizatorami wydarzenia są Studenckie Koło Naukowe Informatyków przy KIiMK UP Kraków pod opieką dr. Wojciecha Folty oraz zaprzyjaźnieni informatycy z krakowskiego środowiska IT.

Więcej informacji znajdziesz na stronie nocinformatyka.pl, gdzie dostępna jest rejestracja uczestników oraz na Facebooku. Koszt wzięcia udziału zależy od daty rejestracji, decyduje kolejność wpłat z uwagi na ograniczoną ilość miejsc.

Scroll to Top