Organizacja, w której chcą pracować najlepsi. Część 1: Benefity pozapłacowe

Kiedy

12.06.2019    

Gdzie

WeWork
ul. Krucza 50, Warszawa

Niezależnie od branży, w jakiej działają i wielkości organizacje – wszystkie firmy zadają sobie dziś dwa podobne pytania.

  1. Jak w czasach dobrej koniunktury, na tzw. rynku pracownika, pozyskiwać talenty?
  2. Jak budować zaangażowanie i utrzymywać osoby już zatrudnione?

Organizacja, w której chcą pracować najlepsi. Część 1: Benefity pozapłacowe 1Instytut Kontekstów Pracy (kontekstypracy.pl) chce pomóc znaleźć odpowiedź na te pytania. Dlatego drugie wydarzenie z serii „Spotkania z kontekstem” poświęcone będzie benefitom pozapłacowym.

Dla kogo jest to spotkanie?

  • Osób pracujących w dziale HR, które chcą wiedzieć, jak ułatwić sobie pracę – zwłaszcza w obszarze rekrutacji i employer brandingu,
  • Właścicielek i właścicieli firm, którzy chcą stworzyć wyjątkową organizację, o pracy w której ludzie będą marzyli,
  • Osób odpowiadających w firmie za obszar benefitów pozapłacowych, chcących dowiedzieć się, jak z tym wyzwaniem radzą sobie inni.

Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

Spotkanie odbędzie się w 12 czerwca (środa) w nowoczesnej przestrzeni coworkingowej: WeWork, Warszawa, ul. Krucza 50 (budynek Cedet), piętro 2.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do rejestracji i do zobaczenia!

Rejestracja

Szczegóły i rejestracja na stronie konteksty-benefity.evenea.pl.

Organizator

Instytut Kontekstów Pracy – interdyscyplinarny zespół zajmujący się szeroko rozumianym tematem pracy. Analizuje, bada i rozmawia o biurach i przestrzeni pracy, przyszłości pracy, zdalnych zespołach i komunikacji, technologiach w miejscu pracy, roli i wyzwaniach HR. Więcej na kontekstypracy.pl.

Scroll to Top