Piata edycja # e-biznes festiwalu

Kiedy

05.11.2015 - 06.11.2015    

Patrzysz na kampanie konkurencji, myślisz „wow” i chciałbyś sam wywołać taki efekt? Zastanawiasz się, jak zaangażować społeczność za pomocą Snapchata? A może chciałbyś dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystać dane, które Twoi klienci zostawiają podczas wizyty w Twoim e-sklepie? Odpowiedź na te pytania – i setki innych – znajdziesz na tegorocznym #e-biznes festiwalu!

1

#e-biznes festiwal jest bezpłatną konferencją prezentującą aktualne trendy w e-marketingu oraz zastosowania internetu i nowych technologii w biznesie. Pierwsza edycja festiwalu miała miejsce  w 2011 roku i od tej pory rokrocznie odbywa się w największych miastach w całej Polsce. Przez ostatnie 4 lata uczestnicy #ebiznesfest mieli okazję zapoznać się z praktyczną wiedzą osób z branży, dotyczącą zagadnień związanych z e-biznesem, marketingiem internetowym, analityką i tematami pokrewnymi. Misja #e-biznes festiwalu pozostała niezmienna od samego początku – chcemy realnie wpływać na polski rynek e-biznesu i zmieniać spojrzenie na e-marketing. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club. Patronat strategiczny nad projektem objęło Województwo Małopolskie.

Organizatorzy informują:

Podczas #e-biznes festiwalu zarówno profesjonaliści należący już do branży związanej z e-biznesem, jak i entuzjaści e-marketingu, mogą zdobyć najświeższą wiedzę branżową. Co ważne, podczas konferencji skupiamy się na przekazaniu praktycznych informacji i rozwiązań, które można zastosować we własnym zakresie. Jak to robimy? Zapraszamy najlepszych ekspertów z dziedzin pokrewnych e-marketingowi z całej Polski.

W tym roku postaramy się poruszyć kilka z najbardziej palących tematów związanych z e-biznesem. Pokażemy, w jaki sposób dobrze wykorzystać nowe media społecznościowe, takie jak: Spanchat, Vine czy – ciągle nieodkryty na dobre w Polsce – Twitter. Skupimy się także na korzyściach płynących ze stale szybko rozwijającej się analityki oraz tym, jak wykorzystać analizę danych w marketingu. Wyjaśnimy też, dlaczego Internet of Everything jest pojęciem, którego nie można bagatelizować.

Formuła #e-biznes festiwalu jest prosta – podczas każdej edycji odwiedza różne miasta, gdzie organizowane są jednodniowe wydarzenia. W tym roku odbędą się w Lublinie (21 października), Warszawie (22 października), Gdańsku (27 października), Wrocławiu (28 października) i Katowicach (29 października). Wszystkie drogi prowadzą jednak do Krakowa – to tutaj w dniach 5 i 6 listopada odbędzie się wielki finał piątej edycji #e-biznes festiwal.

2

Nie możesz się doczekać? Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź ebiznesfest.pl lub profil na Facebooku facebook.com/ebiznesfest i dołącz w jednym z miast! Jeśli podoba Ci się idea festiwalu – podziel się nią z innymi – oficjalny hashtag wydarzenia to #ebiznesfest!

Scroll to Top