Polish Tech Day 2022

Polish Tech Day 2022

Kiedy

10.06.2022    

Polish Tech Day jest jedną z najważniejszych konferencji technologicznych, a także największym projektem Fundacji PLUGin, organizacji non-profit, prowadzoną przez członków społeczności polskiej diaspory technologicznej z całego świata. Celem konferencji Polish Tech Day jest łączenie (connect), inspirowanie (inspire) oraz wzmacnianie (empower) członków społeczności, by rozwijali nowatorskie biznesy technologiczne i mieli wpływ na inicjowanie zmian w skalii globalnej.

Kiedy i gdzie:

  • Online – 10 czerwca 2022 – Hopin,
  • Twarzą w twarz na spotkaniach dla społeczności polskiej i technologicznej:
    • 14 czerwca 2022, wtorek – Google Campus, Warszawa,
    • 15 czerwca 2022, środa – Ambasada RP – Hotel de Monaco, Paryż,
    • 16 czerwca 2022, czwartek – Eight Moorgate Club, Londyn.

Całe wydarzenie skupi się wokół tematu łączenia społeczności (“connect to the community”). Panele przygotowane na część wirtualną (10 czerwca) przybliżą tematy społeczne oraz technologiczne, w tym: “Biznes i organizacje wspomagające Ukrainę – perspektywa technologiczna”, organizowany wspólnie z Google For Startups i Ukrainian Tech Collective przyjrzy się ukraińskiemu ekosystemowi startupów i porozmawia o tym, jak obecnie radzi sobie ten sektor, dając głos tym, którzy się z tymi problemami mierzą. Muzeum Emigracji w Gdyni omówi swój najnowszy projekt “Femigracja” na temat wysoko wykwalifikowanych polskich emigrantek. Panel “Technologia designu w architekturze” będzie gościć m.in. architekta, Adriana Krężlika, a “Technologia i dane w sporcie” – Pawła Osterreichera (ReSpo.Vision), Adama Szummera (Analityk.edu.pl) oraz mistrza olimpijskiego, Mateusza Kusznierewicza. Konferencja zakończy się galą z rozdaniem nagród API dla Ambasadorów Polskiej Innowacji, mającej na celu docenienie osób, które rozwijają i promują polskie innowacyjne marki na arenie międzynarodowej.

Obydwa formaty wydarzenia – konferencja online oraz spotkania networkingowe – będą miały miejsce w języku angielskim. Uczestnictwo jest darmowe (jednakże w przypadku spotkań fizycznych, osoby zainteresowane muszą się zarejestrować jakoże ilość miejsc jest ograniczona).

Więcej na www.polishtechday.com.

Rejestracja na konferencję online: https://hopin.com/events/polish-tech-day-2022.

Rejestracja na spotkania networkingowe: https://docs.google.com/forms/u/1/d/e/1FAIpQLSc-OI4IKHiO-2lmks1jHh91UlU08Tsvg978puN5q4xErG9QcQ/formResponse.

PTD22 x PLUGin

Scroll to Top