Poranki z email marketingiem

Kiedy

03.03.2015 - 20.03.2015    

Przed nami kolejna edycja „Poranków z email marketingiem”, czyli spotkań z ekspertami, które mają za zadanie nie tylko rozwijać wiedzę marketerów, lecz również inspirować ich do tworzenia zarazem kreatywnych jak i efektywnych strategii oraz działań marketingowych. 

Najnowsza edycja organizowanych przez FreshMaila spotkań to spojrzenie na email marketing z trzech punktów widzenia. Filip Kłodawski opowie o procesach w email marketingu, czyli jak zaplanować kampanię szybko i skutecznie. Artur Dąbrowski przedstawi 10 sprawdzonych sposobów na zwiększenie efektywności działań email marketingowych na rynku B2C. Sprawdzone rozwiązania na wykorzystanie potęgi email marketingu na rynku B2B przybliży uczestnikom Paweł Sala.

Poranki

W tym roku, wychodząc na przeciw potrzebom uczestników poprzednich edycji, Poranki zmieniają nieco swoją formułę. Obywać się będą one w dwóch turach. W pierwszej odwiedzą miasta takie jak:

  • Kraków 03.03
  • Wrocław 04.03
  • Katowice 05.03

Natomiast w drugiej turze ekipa FreshMaila dotrze do:

  • Warszawy 18.03
  • Poznania 19.03
  • Łodzi 20.03

Każdy cykl poprzedzony będzie szkoleniem „FreshMail na dzień dobry”, które odbędzie się w Krakowie 02.03 i w Warszawie 17.03. Szkolenie to ma za zadanie dostarczyć marketerom podstawową wiedzę z zakresu email marketingu dotyczącą między innymi budowania bazy odbiorców czy tworzenia pierwszego newslettera, przy pomocy funkcjonalności systemu FreshMail.

Dzięki szkoleniu uczestnikowi, który dopiero zaczyna przygodę z email marketingiem łatwiej będzie zrozumieć zagadnienia poruszane już na samych Porankach.

Przy zakupie pakietu szkoleń obowiązuje niższa cena! Sprawdź www.freshmail.pl/szkolenia

Scroll to Top