See Bloggers

Kiedy

25.07.2015 - 26.07.2015    

Gdzie

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny
Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia

W wakacje blogerzy będą mocno trzymali się swoich klawiatur. See Bloggers zatrzęsie blogosferą po raz trzeci. Letnia edycja będzie gościć aż 600 ludzi internetu.

See Bloggers na dobre wpisało się w kalendarz każdego blogera w Polsce. Dlaczego?

SB3

Blog to potężne narzędzie, które może przyciągnąć nie tylko czytelników, ale i pieniądze. Głównym celem organizatorów jest uświadomienie blogera o jego super mocach i nauczenie go jak wykorzystać w pełni potencjał swojego bloga. Na See Bloggers otrzyma solidny zastrzyk wiedzy z zakresu marketingu, SEO, prawa oraz budowania wizerunku własnej marki.

Jednak tym razem See Bloggers to coś więcej niż wiedza marketingowa. Przygotowano łącznie siedem stref tematycznych. Dzięki temu każdy bloger znajdzie tu coś dla siebie. Te strefy to: Education, Cooking, Fashion&Beauty, Parenting, Photo&Travel, Active oraz YouTube. Na miejscu blogerzy będą mieli szansę uczestniczyć w wielu wykładach, warsztatach i konkursach.

Gdy sobotnia noc nastanie, przeniesiemy się na słoneczną Kubę. W ramach See Bloggers zorganizowana zostanie najgorętsza impreza integracyjna tego lata. Na “Hawana Night”, blogerzy będą się bawić w iście kubańskim klimacie.

See Bloggers odwiedzą m.in.: Cyber Marian, Magdalena Kanoniak (radzka.pl), Agata Jędraszczak (kuchniaagaty.pl), Marlena Wróblewska (makoweczki.pl), Natalia Sitarska i Łukasz Smoliński (tasteaway.pl), Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz (fit-lovers.pl) oraz Ania i Jakub Zając (fashionable.com.pl).

Więcej informacji: www.seebloggers.pl

Scroll to Top