Shopware United Days PL

Shopware United Days PL

Kiedy

13.06.2022    

Gdzie

Qubus Hotel
Nadwiślańska 6, Kraków

Shopware United Days PL to konferencja poświęcona Shopware i jego rozwojowi na rynku polskim. Wydarzenie odbędzie się 13 czerwca 2022 r. w Qubus Hotel w Krakowie.

Do udziału w konferencji zapraszamy społeczność Shopware, agencje wdrożeniowe, usługodawców, merchantów i właścicieli sklepów internetowych, którzy chcieliby podzielić się swoimi doświadczeniami oraz posłuchać o nowych rozwiązaniach dla swojego biznesu.

Bilety w cenie 34,99 PLN są dostępne na stronie wydarzenia.

W ramach tegorocznej edycji chcemy skupić się przede wszystkim na praktycznym wykorzystaniu Shopware, dlatego duży nacisk kładziemy na prezentacje w formie case studies oraz panele dyskusyjne. W agendzie znajdą się wystąpienia dotyczące dwóch kluczowych obszarów sprzedaży elektronicznej: sprzedaży transgranicznej oraz handlu B2B.

Sprawdź, jak wyglądała pierwsza edycja Shopware United Days.

Zależy nam również na tym, aby stworzyć wszystkim uczestnikom okazję do spotkania się w swobodnej atmosferze z entuzjastami branży. Chcemy zbudować unikalną przestrzeń do nawiązywania relacji biznesowych. Po konferencji zapraszamy na after party nad Wisłą :)

Partnerami wydarzenia są: PayPal, Centuria, Virtua, X-one, Salestube powered by hmmh, Crehler

Więcej informacji na stronie Shopware United Days PL.

Shopware United Days PL 1

Przewiń do góry