Social Media Show

Kiedy

23.02.2015 - 27.02.2015    

Gdzie

Social Media Show to odbywające się podczas światowego Social Media Week jedno z najciekawszych wydarzeń poświęconych branży Social Media. 

SMshowAż pięć dni spotkań z praktykami i ekspertami, nieporuszane dotąd, interesujące case studies, rozmowy o marketingu i biznesie, inspirujące rady i kierunki działań w różnych kanałach komunikacji – to wszystko czeka na uczestników drugiej edycji wydarzenia odbywającego się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER.

Podczas Social Media Show odbędzie się:

  • Poniedziałek, 23.02.2015 – Creative Morning z Michałem Góreckim, czyli jak wywołać pozytywny szum w social media.
  • Wtorek, 24.02.2015 – Social Media Communication, czyli o tym, jak dziś się komunikujemy. Spojrzenie okiem konsumenta przedstawi Kamil Mirowski. Sprawę od strony psychologii komunikacji zbada Marta Bednarska.
  • Środa, 25.02.2015 – Social Media & Old Media, czyli jak połączyć media tradycyjne i nowoczesne. O zagadnieniu od strony internetu porozmawia Mariusz Pełechaty, od strony radia – Andrzej Jaszczyszyn.
  • Czwartek, 26.02.2015 – Social Masters, czyli mistrzowie mediów społecznościowych na scenie: m. in. Paweł Lipiec i Paweł Bielecki!
  • Piątek, 27.02.2015 – Panel dyskusyjny o szansach i wyzwaniach w edukacji i rozwoju social media oraz komunikacji międzypokoleniowej. Moderator spotkania: Piotr Bucki.

Więcej informacji i rejestracja: sms.inkubatorstarter.pl. Wydarzenie ma charakter bezpłatny.

Social_Media_Show_02

Scroll to Top