Spotkanie Biznesowe: „E-commerce w praktyce”

Kiedy

20.06.2017 - 21.06.2017    

Gdzie

Hilton Warszawa
Grzybowska 63, Warszawa

20-21.06.2017. w Hotelu Hilton w Warszawie BMS Group organizuje spotkanie poświęcone zagadnieniom e-Commerce. Wydarzenie będące pierwszym tego typu w branży, które w całości zostało stworzone przez praktyków.

Spotkanie charakteryzuje się przekrojowością branż oraz kameralną atmosferą. Ilość uczestników nie przekroczy 40-stu osób. Dedykowane jest stricte in-house managerom, z top managementu. Pojedyncza prelekcja będzie trwała około 60 minut, z przeznaczonym czasem na dyskusję.

Prelekcje wygłoszą managerowie wyższego szczebla z takich firm jak: PepsiCo, eMAG, Sobiesław Zasada Automotive, Orange Retail, Kazar Footwear,  Virgin Mobile, Tous Polska, Lechia Gdańsk, Price Waterhouse Coopers, bdsklep.pl.

Celem organizatorów podczas dwóch dni, będzie pokazanie przekrojowo świata promowania marki w sieci wewnątrz dużych organizacji. Omówione zostaną szczegółowo konkretne przypadki case’ów procesowanych przez praktyków. Podział spotkania na sekcje tematyczne umożliwi uczestnikom dobór tematów zgodnie z własnymi potrzebami.

Dodatkowo, po pierwszym dniu, odbędzie się spotkanie integracyjne w jednej z warszawskich restauracji. Będzie to idealna okazja do kontynuowania rozmów kuluarowych, oraz umocnienia relacji biznesowych w nieco mniej formalnej atmosferze.

Bliższych informacji udziela:

Hubert Woźniak
530 405 003
[email protected]

Scroll to Top