Spotkanie z kontekstem: HOLAKRACJA

Data: 25.04.2019, WeWork Warszawa

Zapraszamy serdecznie na pierwsze wydarzenie organizowane przez Instytut Kontekstów Pracy, które poświęcone będzie HOLAKRACJI – systemowi zarządzania organizacją, w której wszystkie decyzje podejmowane są przez pracowników (łącznie z wynagrodzeniem!). System wdrażany jest przez wiele firm z obszaru nowych technologii i e-biznesu.

Spotkanie z kontekstem: HOLAKRACJA 1Czy wyobrażasz sobie, jak by to było pracować w organizacji, w której nie ma szefa? W której nie ma sztywnych nazw stanowisk, a role, które pełnisz zmieniają się dynamicznie? Takiej, w której nie ma uprawiania polityki, a wszyscy są równi wobec zasad spisanych w firmowej konstytucji?

Niektórzy mówią, że to projekt niemożliwy do wdrożenia – my sprawdzimy jak jest naprawdę!

Dlaczego warto przyjść na to spotkanie?

  • WIEDZA – poznasz najważniejsze założenia systemu, który – jak obiecują jego twórcy – jest odpowiedzią na konieczność sprawnego działania w dynamicznie zmieniającym się świecie. Czy holakracja zastąpi struktury, menedżerów i… dział HR?
  • NETWORKING – wspólnie z innymi uczestnikami spotkania zastanowimy się czy holakracja sprawdziłaby się w Twojej firmie. Nasze spotkania to świetna okazja do rozmowy z ekspertami z różnych obszarów.
  • PRAKTYKA – holakracja nie jest teorią: na świecie wdrożyła ją między innymi firma Zappos. W Polsce zgodnie z jej zasadami działa firma Boldare (140 pracowników). Na nasze zaproszenie CEO firmy, Anna Zarudzka, bardzo praktycznie opowie o tym, dlaczego zdecydowała się na holakrację, jakie korzyści zapewnia firmie, z jakimi trudnościami się mierzy (i czy na pewno wszyscy pracownicy są zadowoleni…).

Wydarzenie jest bezpłatne. Więcej informacji i zapisy na stronie konteksty-holakracja.evenea.pl.

Spotkanie odbędzie się w nowoczesnej przestrzeni coworkingowej: WeWork, ul. Krucza 50 (budynek Cedet), piętro 2.Przewiń do góry