Start IT Up

Kiedy

01.12.2016    

Gdzie

Technopark Gliwice
ul. Konarskiego 18C, Gliwice

Event Type

Masz pomysł na własny biznes? Chcesz wiedzieć od czego zacząć, by osiągnąć sukces? Zastanawiasz się skąd pozyskać fundusze na rozwój swojej działalności i jak przekonać do siebie pierwszych klientów? Odpowiedzi na te pytania usłyszycie na III edycji gliwickiego Start IT Up. Startujemy już 1 grudnia o godz. 17:00.

siuStart IT Up to organizowana co roku impreza o tematyce start-upowej. Jej głównym założeniem jest przekazanie uczestnikom praktycznych informacji dotyczących prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Spotkanie rozpocznie się 1 grudnia o godz. 17:00 w siedzibie gliwickiego TECHNOPARKU. W programie wydarzenia przewidziano m.in. prelekcje doświadczonych przedsiębiorców oraz networking. Do dyspozycji uczestników będą także Mentorzy, którzy podczas indywidualnych sesji odpowiedzą uczestnikom na pytania dotyczące ich pomysłu biznesowego. Bezpłatne wejściówki na wydarzenie można pobrać pod adresem: start-it-up3.evenea.pl.

Wydarzeniu tradycyjnie towarzyszy konkurs, w którym pozyskać można nawet 1 mln zł na rozwój swojego biznesu! Aby wziąć w nim udział należy opisać swój pomysł biznesowy poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie: start-it-up.pl oraz odesłać na adres: projekt@start-it-up.pl lub złożyć osobiście na wydarzeniu. Najlepsze start up’y zostaną zaproszone do rozmów z funduszem Akcelerator Technologiczny Gliwice Sp. z o.o i zyskają szansę na pieniądze na rozpoczęcie swojej działalności.

Organizatorami Start IT Up są: Akcelerator Technologiczny Gliwice Sp. z o.o. oraz Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice”.

Zapraszamy do kontaktu:  
+48 780 119 721
projekt@start-it-up.pl
start-it-up.pl

Przewiń do góry