Start IT Up

Data: 07.06.2018, 17:00 - 20:00 Technopark Gliwice Gliwice

7 czerwca w Technoparku Gliwice odbędzie się V edycja eventu pn. “Start IT Up”, skierowanego do pasjonatów, startupów i osób posiadających pomysł na własną działalność. W programie wydarzenia przewidziano networking, wystąpienia eksperckie praktyków biznesu oraz indywidualne sesje mentorskie!

Zapraszamy na prelekcje:

– “Którędy chodzą jednorożce? Startupów drogi do sukcesu“, Agnieszka Lewandowska

– “Innowacyjna przedsiębiorczość jest jak wspinaczka na szczyty maksymalnej wartości“, Michał Jasieński

Uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z indywidualnych sesji mentorskich z następującymi ekspertami:

– Michał Chojkowski – Prezes Zarządu Akceleratora Technologicznego Gliwice Sp. z o.o. umożliwi uczestnikom wydarzenia zaprezentowanie swojego pomysłu biznesowego w ciągu 2 minut. Wybrane projekty mogą otrzymać zaproszenie do współpracy z funduszem inwestycyjnym, wszyscy natomiast otrzymają wartościowy feedback od eksperta.

– Tomasz Halabowski – Analityk finansowy  zaprasza startupy i pomysłodawców na doradztwo z zakresu budżetowania i prognoz finansowych.

– Maciej Westerowski – Współwłaściciel Centrum Edukacji Strefa Dobry Start w Katowicach, marketingowiec, szkoleniowiec, wykładowca, trener doradców projektu Google Internetowe Rewolucje w trakcie indywidualnych rozmów odpowie na pytania: Czy startup powinien dbać o swoją obecność w internecie? Jak zrobić to dobrze? Na co zwrócić uwagę? Gdzie warto się znaleźć? Kto może pomóc?

– Kamila Sobel – Akredytowany Life & Business coach IC zaprasza na 30-minutową sesję coachingową pt. „Zdobądź zaufanie Klientów prezentując swoje mocne strony”. Na sesję obowiązują osobne zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona www.startitup5-coaching.evenea.pl

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! Bilety do pobrania na: startitup5.evenea.pl

Szczegółowe informacje oraz program Wydarzenia dostępne są stronie: www.start-it-up.pl.

Start IT Up 1Przewiń do góry