Start programu Startup GO

Kiedy

25.11.2016 - 27.11.2016    

Gdzie

NG Nowa Gazownia
Ewangelicka 1, Poznań

W dniach 25-27 listopada w Poznaniu odbędzie się fantastyczne wydarzenie związane ze Smart City i innowacjami społecznymi – rozpoczęcie półrocznego programu akceleracyjnego Startup GO.

Kreatywni przedsiębiorcy, twórcy robotów lub niezwykłych rozwiązań codziennych trudności, autorzy projektów innowacji społecznych oraz wynalazcy pomysłowych lifehack’ów – wszyscy będą mieli 3 dni by rozwinąć swój projekt.

startupgo_banner-city

W tym czasie będą ich wspierali profesjonalni mentorzy (wśród nich Paweł Tkaczyk i Jan Sikora) oraz oceniali specjalnie zaproszeni arbitrzy. Najlepsze zespoły trafiają do programu akceleracji, dzięki któremu po kilku miesiącach będą mieli okazję stanąć z dopracowaną koncepcją na biznes przed inwestorami w trakcie Demo Day a następnie wprowadzą swoje rozwiązanie na rynek.

Udział w wydarzeniu może wziąć każdy! Zarówno ludzie, którzy mają pomysł na biznes i szukają sposobu, by go zrealizować, ale nie mają umiejętności technicznych, zarządczych czy programistycznych, ale także wszyscy chętni do współpracy, bez gotowego pomysłu, ale gotowi dołączyć do jednego z zespołów.

Więcej informacji oraz szczegółowy program znajdą Państwo na fanpage’u ESEDI – www.facebook.com/instytutesedi/, stronie internetowej Instytutu ESEDI www.esedi.pl/Projekty/startupgo/ oraz na stronie facebookowego wydarzenia – www.facebook.com/events/301152806934165/

Scroll to Top