StartAP-Akademia Przedsiębiorczości

Kiedy

08.03.2016 - 11.03.2016    

Gdzie

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
ul. Komandorska 118/120, Wrocław

Projekt StartAP-Akademia Przedsiębiorczości to wydarzenie skierowane głównie do studentów wrocławskich uczelni, którzy myślą nad założeniem własnego biznesu, bądź prowadzą własną firmę i poszukują dalszej inspiracji.

StartAPFinał przedsięwzięcia odbywać się będzie w dniach 8-11 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W każdym dniu odbędą  się szkolenia i warsztaty, w których udział będą mogły wziąć wszystkie osoby, które posiadają status studenta i dokonały wcześniejszej rejestracji na wybrane szkolenie. To już ósma edycja projektu, której głównym założeniem jest pokazanie praktycznego podejścia do prowadzenia biznesu. Szkoleniowcy to głównie ludzie, którzy założyli swoje firmy i z powodzeniem działają na rynku polskim i zagranicznym. W tej edycji są nimi: Brand 24, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Alpha Capital Group, Polak Potrafi, Platinum Eye, a także wiele innych.

Dzięki swojemu doświadczeniu i chęci pomocy, wspierają młode pokolenie w osiąganiu wyznaczonych celów. Firmy, które w tym roku wspierają nasz projekt finansowo to:

  • Ergo Hestia – Partner Główny
  • Ceneo – Partner Diamentowy
  • Bank Gospodarstwa Krajowego – Partner Platynowy
  • WOW-media – Partner Złoty

Twórcą projektu StartAP- Akademia Przedsiębiorczości jest Stowarzyszenie Studenckie Wiggor działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, które powstało na początku 1996 roku z inicjatywy niewielkiej grupy studentów. Wiggor jest „symulacją firmy”, organizującą projekty na ogólnopolską skalę i kreującą najlepszych studentów we Wrocławiu Realizowane projekty są pełne pasji, zaangażowania, którym zawsze towarzyszy dobra zabawa.  Głównymi partnerami Stowarzyszenia są m. in PZU oraz Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

W zeszłym roku projekt odbywał się w cyklu 3-dniowym, jednak  poprzednia edycja projektu StartAP cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że w tym roku zdecydowaliśmy się wydłużyć wydarzenie o jeden dzień. Tegoroczny 4-dniowy cykl szkoleń zostanie uwieńczony uroczystą galą, na którą zostaną zaproszeni uczestnicy szkoleń, partnerzy projektu, a także władze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.  Podczas gali odbędzie się debata “Start-up od kuchni. Jak wznosić swoją firmę na szczyt?” a jej gośćmi specjalnymi będą m. in.: Piotr Rek, Tomasz Popów, Między uczestnikami wydarzenia zostaną rozlosowane nagrody, a główną z nich będzie iPad.

Dokładny harmonogram szkoleń znajduję się na stronie startap.wiggor.pl. Zapisy rozpoczynają się 29 lutego. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się już dziś i zdobądź swój własny szczyt!

Scroll to Top