StartITUp – praktyczne funkcjonowanie startupów

Data: 10.12.2015, Technopark Gliwice Gliwice

Czy twój biznes ma szanse na powodzenie? Jak przekonać do swojej oferty pierwszych klientów? Co zrobić, by inwestor wybrał właśnie nasz projekt? 10 grudnia w Gliwicach odbędzie się, druga już edycja, StartITUp – wydarzenia poświęconego praktycznym akceptom funkcjonowania startupów.

logoKonsultacje z doświadczonymi biznesmenami, konkretne i indywidualnie dopasowane wskazówki dla początkujących przedsiębiorców. Organizatorom StartITUp – gliwickiego wydarzenia kierowanego do startupów, osób z pomysłem na swój biznes i pasjonatów branży technologicznej – zależy na tym, by uczestnicy imprezy otrzymali praktyczne i użyteczne wskazówki, jak z sukcesem rozwinąć swoją działalność. Wydarzenie jest bezpłatne – wystarczy pobrać wejściówkę dostępną na: start-it-up2.evenea.pl.

StartITUp odbędzie się 10 grudnia o godz. 17, w siedzibie gliwickiego TechnoParku. Do dyspozycji uczestników będą Mentorzy, wśród których znajdą się, m.in. Błażej Abel – Landingi.com, Rafael Moucka – Positive Power, Karolina Chrostek – Punkt Krytyczny, Łukasz Holeczek – Brix.io, Jacek Kotra i Michał Chojkowski – Akcelerator Technologiczny Gliwice.

W programie prócz sesji mentorskich przewidziano wykłady i case studies z rozwoju start up’ów. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na: www.start-it-up.pl oraz facebook.com/StartItUpMeet.

Organizatorami Start IT Up są: firma Positive Power, gliwicki software house zajmujący się wdrożeniami dedykowanych rozwiązań z obszaru mobile, e-commerce i B2B, Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice” oraz fundusz Akcelerator Technologiczny Gliwice.

Dalszych informacji udziela:

Barbara Taras
PR Manager Positive Power
barbara.taras@positive-power.pl
kom. 502 367 922Przewiń do góry