StartITUp – praktyczne funkcjonowanie startupów

Kiedy

10.12.2015    

Gdzie

Technopark Gliwice
ul. Konarskiego 18C, Gliwice

Czy twój biznes ma szanse na powodzenie? Jak przekonać do swojej oferty pierwszych klientów? Co zrobić, by inwestor wybrał właśnie nasz projekt? 10 grudnia w Gliwicach odbędzie się, druga już edycja, StartITUp – wydarzenia poświęconego praktycznym akceptom funkcjonowania startupów.

logoKonsultacje z doświadczonymi biznesmenami, konkretne i indywidualnie dopasowane wskazówki dla początkujących przedsiębiorców. Organizatorom StartITUp – gliwickiego wydarzenia kierowanego do startupów, osób z pomysłem na swój biznes i pasjonatów branży technologicznej – zależy na tym, by uczestnicy imprezy otrzymali praktyczne i użyteczne wskazówki, jak z sukcesem rozwinąć swoją działalność. Wydarzenie jest bezpłatne – wystarczy pobrać wejściówkę dostępną na: start-it-up2.evenea.pl.

StartITUp odbędzie się 10 grudnia o godz. 17, w siedzibie gliwickiego TechnoParku. Do dyspozycji uczestników będą Mentorzy, wśród których znajdą się, m.in. Błażej Abel – Landingi.com, Rafael Moucka – Positive Power, Karolina Chrostek – Punkt Krytyczny, Łukasz Holeczek – Brix.io, Jacek Kotra i Michał Chojkowski – Akcelerator Technologiczny Gliwice.

W programie prócz sesji mentorskich przewidziano wykłady i case studies z rozwoju start up’ów. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na: www.start-it-up.pl oraz facebook.com/StartItUpMeet.

Organizatorami Start IT Up są: firma Positive Power, gliwicki software house zajmujący się wdrożeniami dedykowanych rozwiązań z obszaru mobile, e-commerce i B2B, Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice” oraz fundusz Akcelerator Technologiczny Gliwice.

Dalszych informacji udziela:

Barbara Taras
PR Manager Positive Power
[email protected]
kom. 502 367 922

Scroll to Top