Startup Sprint Silver Tsunami

Kiedy

05.12.2014 - 07.12.2014    

Gdzie

Wyższa Szkoła Europejska
ul. Westerplatte 11, Kraków

Grupa wiekowa 50 i więcej lat obecnie rozwija się najszybciej. W jej obrębie zaszły zmiany dotyczące stylu życia, aktywności, postrzegania świata. Dlatego innowacyjnym rozwiązaniom dla silver tsunami, nazywanych również dojrzałymi konsumentami będzie dedykowana Startup Sprint Silver Tsunami. Stąd także nazwa projektu. 

W dniach 5-7 grudnia przy ul. Westerplatte 11 w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie odbędzie się Startup Sprint Silver Tsunami organizowany przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera.

Startup Sprint

Startup Sprint Silver Tsunami to trzydniowe wydarzenie w czasie którego uczestnicy pracują nad pomysłami pod przewodnictwem ekspertów z branży. Celem projektu jest zdobycie praktycznej wiedzy potrzebnej do zwiększenia sukcesu projektów oraz kontakt z mentorami. W Startup Sprint mogą wziąć udział osoby, które mają pomysł na biznes, chcą dołączyć do zespołu oraz te, które realizują już przedsięwzięcia. Warunkiem udziału w finałowych prezentacjach i możliwość otrzymania nagród jest prezentacja wypracowanych w czasie weekendu postępów.

Swoim bogatym doświadczenie uczestników będą wspierać m.in.: Richard Lucas Anioł Biznesu, Piotr Chmielewski z Social Media Now, Sebastian Kolisz z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, Karolina Liberka z Marketingu w Praktyce, Monika Handzlik z Contact Europe, Kuba Dudek z SpeedUp Venture Capital Group, Łukasz Ubogi z Business Link, Grażyna Słomska ze ZmianaNaDobre.pl, Magdalena Wysocka z Google, Robert Drymajło z Geek Week Krk, Paweł Kocoń z Fun In Design, Barbara Frątczak-Rudnicka z 4P research mix, Jan Marczyński z JWMS Jakubowski Wiese Mazgaj Staszek radcowie prawni s.c.

W Krakowie odbyły się już II edycje Startup Sprintów dotyczące tematów młodości oraz e-commerce i marketingu. W czasie pierwszej padła propozycja inwestowania jednego z projektów. Pomysłodawcą tego rodzaju eventów jest należący do SpeedUp Venture Capital Group fundusz LMS Invest. W Poznaniu zostało już zorganizowane kilka Startup Sprintów o różnych tematykach.

Startup Sprint Silver Tsunami jest pierwszym projektem dotyczącym tego zakresu tematycznego. Ilość miejsc jest ograniczona, a udział bezpłatny, wystarczy się zarejestrować: silvertsunami.startupsprint.org

Startup Sprint Silver Tsunami jest doskonałą szansą na rozwinięcie własnego projektu/usługi/produktu pod okiem ekspertów, poznanie wielu interesujących ludzi oraz aktywne spędzenie wolnego czasu. Poza wiedzą i doświadczeniem na uczestników czekają także różnego rodzaju nagrody.

Patronatem Honorowym Startup Sprint objęła Krajowa Izba Gospodarcza oraz Polska Przedsiębiorcza.

Scroll to Top