Targi Kariera IT [Wrocław]

Kiedy

15.11.2014    

Gdzie

Hotel Mercure
pl. Dominikański 1, Wrocław

Interesujesz się nowinkami technologicznymi, nowymi produktami i ciekawymi rozwiązaniami z branży IT? A może specjalizujesz się/studiujesz w tym właśnie sektorze? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukają organizatorzy Targów Kariera IT, które tym razem zawitają do Wrocławia.

careercon logoKariera IT to marka sama w sobie. Warto być, warto uczestniczyć. Po pierwsze: masz możliwość uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach i prelekcjach z dziedziny IT, po drugie możesz zawrzeć wartościowe znajomości w branży i uczestniczyć we wstępnej rekrutacji, zdobyć nagrody, a po trzecie… na targach zawsze można liczyć na atrakcje, tj., m.in.: roboty, drukarki 3D, czy lasery.

Każda edycja imprezy cieszy się coraz większym zainteresowaniem – w Warszawie furorę zrobiły gogle Oculus Rift i warsztaty z zakresu tworzenia chmury publicznej i prywatnej. Kolejka ustawiała się do doradcy zawodowego po porady dotyczące, jak napisać skuteczne CV i jak pokierować swoją ścieżką kariery. Czym tym razem zaskoczą nas organizatorzy…?

15 listopada we Wrocławiu na pewno nie zabraknie interesujących prelekcji. W tym, na przykład, przegląd nowości wprowadzonych w najnowszym wydaniu JAVY – stream API, wyrażenia lambda, elementy programowania funkcyjnego oraz domyślne metody w interfejsach.

Poruszone zostaną również temat tworzenia dokumentacji projektu IT w zgodzie z manifestem Agile.

Wytwarzanie oprogramowania związane jest nieodzownie z równoległym pisaniem dokumentacji. Ważne jest, aby jej treść odpowiadała bieżącym statusom prac i była aktualna. Kluczowa także jest jej dostępność dla interesariuszy projektu i komunikacja przy jej tworzeniu. Marginalizowanie tego elementu projektu lub też niewłaściwe podejście może powodować niepotrzebne napięcia w zespole. Jak unikać takich problemów oraz o innych aspektach tworzenia dokumentacji opowie Arkadiusz Gos. Do tego prelekcje, takie jak: „How to rebuild monolithic application to micro services architecture?”, czy „Zhakuj pracę marzeń”.

Targi Kariera IT to nie są zwykłe targi – to jedno z największych w naszym kraju wydarzeń dla branży IT. Odbywają się one cyklicznie w największych miastach Polski – w tym roku zawitają jeszcze 15 listopada do Wrocławia, 29 listopada do Poznania, 6 grudnia do Łodzi i 13 grudnia do Gdańska. Szczegóły znajdziecie na stronie www.careercon.pl

Zarejestruj się już dziś: http://careercon.pl/kariera-it-15-11-2014-rejestracja/

Scroll to Top