Tech Trade Show

Kiedy

26.10.2017    

Gdzie

Golden Tulip Warsaw Centre Hotel
Towarowa 2, Warszawa

26 października w hotelu Golden Tulip w Warszawie odbędzie się event B2B dla branży IT i Telko – TECH TRADE SHOW. Jego ideą jest stworzenie efektywnej platformy komunikacji między resellerami, retailerami i przedstawicielami kanałów sprzedaży a dostawcami, producentami, dystrybutorami i importerami elektroniki.

Tech Trade Show 1Zacieśnianie relacji partnerskich i handlowych lokalnych firm ma ogromne znaczenie dla kondycji całego biznesu. Wśród zaproszonych gości będzie można spotkać najbardziej wpływowe osoby ze świata biznesu, administracji publicznej z Polski oraz przedstawicieli międzynarodowych  firm  oraz marek.

Podczas wydarzenia będzie można uczestniczyć w części edukacyjnej  z licznymi prezentacjami i wykładami. Prelegenci opowiedzą m.in. o prawie w nowych technologiach (RODO), Internecie rzeczy, badaniach dotyczących trendów w e-commerce, programach partnerskich w biznesie, split payment w handlu elektroniką. Szczegółowa agenda pojawi się w połowie października na stronie: techtradeshow.pl.

W osobnej sali do dyspozycji uczestników  staną meeting pointy, w których przedstawiciele firm będą mogli porozmawiać o warunkach współpracy z potencjalnymi klientami.

Uczestnikami spotkania będą decyzyjne osoby – odpowiedzialne za zakupy w sieciach zakupowo-sprzedażowych, przedstawiciele instytucji publicznych odpowiedzialni za przetargi oraz firmy zainteresowane wdrożeniem technologii i najciekawszych rozwiązań produktowych we własnych instytucjach.

Wieczorem odbędzie się gala TECH TRADE SHOW AWARDS, podczas której zostaną przyznane statuetki za największe osiągnięcia w branży technologicznej w sektorze B2B. Kapituła składająca się z dziennikarzy oraz ekspertów z branży technologicznej nagrodzi w kilkunastu kategoriach firmy, projekty oraz start-upy.

Scroll to Top