V edycja inter-AKCJI

Kiedy

23.04.2015    

Gdzie

Technopark Gliwice
ul. Konarskiego 18C, Gliwice

23 kwietnia pasjonaci nowych technologii spotkają się na piątej edycji śląskich inter-AKCJI. Tegoroczna konferencja poświęcona będzie praktycznym zagadnieniom z obszaru e-commerce, a jej uczestnicy wysłuchają interesujących case studies z ciekawych, nieszablonowych, ale przede wszystkim, skutecznych rozwiązań.

interakcjeInter-AKCJE to organizowane cyklicznie, śląskie spotkania osób skupionych wokół branży IT.

Omawiamy na nich tematy ważne i aktualne dla branży nowych technologii. Poruszaliśmy już m.in. zagadnienia związane z trendami w mobile’u, efektywnymi metodykami prowadzenia projektów, skutecznym e-mail marketingiem czy sposobami na podnoszenie konwersji. Tym razem chcemy zaprezentować interesujące case’y i wysłuchać doświadczeń praktyków z obszaru e-commerce – zachęcają organizatorzy.

Prelegenci, którzy pojawią się na inter-AKCJACH podejmą m.in. tematy UX w e-handlu, logistyki e-commerce oraz zarządzania w metodyce Agile. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in. Rafał Pietrwalski z Poczty Polskiej i Tomasz Mroczko z MyBenefit.

Tegoroczna edycja konferencji organizowana jest we współpracy z gliwickim Technoparkiem, a udział w niej jest w pełni bezpłatny. Wejściówki na wydarzenie można pobierać na: http://inter-akcje5.evenea.pl/

Głównym organizatorem i pomysłodawcą inter-AKCJI jest firma Positive Power, gliwicki software house od ponad 13 lat dostarczający klientom efektywne rozwiązania z obszaru mobile, e-commerce i B2B.

Przewiń do góry